FUNGUS SRL

CUI RO14194357 · J2001000652167 · Craiova, Dolj

În funcțiune

FUNGUS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Craiova, județul Dolj, înființată la 25 septembrie 2001 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2001000652167. Activitatea principală, conform codului CAEN 5610, este „Restaurante". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO14194357). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 5.036.619 lei, un profit net de 105.020 lei, 18 angajați.

Date de identificare FUNGUS SRL

CUI / Cod fiscal
RO14194357
Nr. Registrul Comerțului
J2001000652167
EUID
ROONRC.J2001000652167
Data înființării
25 septembrie 2001 (24 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
18
Verificat la ANAF
11 iulie 2026

Sediul social FUNGUS SRL

Adresă
Str. VASILE ALECSANDRI, Craiova, jud. Dolj, cod poștal 200463
Localitate
Craiova
Județ
Dolj

Domeniul de activitate FUNGUS SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5610 – Restaurante
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Date de bilanț FUNGUS SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20255.036.619 lei105.020 lei8.255.115 lei4.082.988 lei18
20245.858.967 lei178.356 lei4.022.408 lei4.077.968 lei18
20237.676.547 lei371.238 lei4.419.510 lei4.152.327 lei20
20228.849.334 lei926.871 lei5.045.750 lei4.113.235 lei18
20218.411.512 lei2.026.294 lei3.955.381 lei4.161.359 lei20
  • Datoriile reprezintă 67% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 14% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere FUNGUS SRL

Telefon
03•• ••• •••
Administrator
Cl••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru FUNGUS SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre FUNGUS SRL

Ce cod CAEN are FUNGUS SRL?
Codul CAEN principal al firmei FUNGUS SRL este 5610 – Restaurante (CAEN Rev. 3).
Este FUNGUS SRL plătitoare de TVA?
Da. FUNGUS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO14194357.
Când a fost înființată FUNGUS SRL?
FUNGUS SRL a fost înființată pe 25 septembrie 2001 și are o vechime de 24 ani.
Ce cifră de afaceri a avut FUNGUS SRL în 2025?
În 2025, FUNGUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.036.619 lei și un profit net de 105.020 lei, cu 18 angajați.
Cine este administratorul FUNGUS SRL?
Administratorul firmei FUNGUS SRL, conform Registrului Comerțului, este Cl••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta FUNGUS SRL?
Leadero are pentru FUNGUS SRL un număr de telefon (03•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul FUNGUS SRL?
Sediul social al firmei FUNGUS SRL este la adresa: Str. VASILE ALECSANDRI, Craiova, jud. Dolj, cod poștal 200463.
FUNGUS SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (11 iulie 2026), FUNGUS SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Dolj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5610 din Dolj, după cifra de afaceri.