CISCOM SRL

CUI RO1441749 · J39/739/1992 · Focșani, Vrancea

În funcțiune

CISCOM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Focșani, județul Vrancea, înființată la 1 iulie 1992 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J39/739/1992. Activitatea principală, conform codului CAEN 4120, este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO1441749). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 10.677.247 lei, un profit net de 1.990.710 lei, 23 angajați.

Date de identificare CISCOM SRL

CUI / Cod fiscal
RO1441749
Nr. Registrul Comerțului
J39/739/1992
EUID
ROONRC.J39/739/1992
Data înființării
1 iulie 1992 (34 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
23
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social CISCOM SRL

Adresă
Municipiul Focșani, Str. MILCOV 34, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620070
Localitate
Focșani
Județ
Vrancea

Domeniul de activitate CISCOM SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie
  • 2594 – Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe
  • 2815 – Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie
  • 2822 – Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
  • 4110
  • 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 – Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 – Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

Date de bilanț CISCOM SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202510.677.247 lei1.990.710 lei5.232.897 lei1.848.638 lei23
202310.548.495 lei25.062 lei6.004.886 lei-142.566 lei36
20226.263.659 lei−1.706.152 lei6.528.919 lei-167.628 lei37
20212.189.165 lei634.486 lei4.293.273 lei2.303.262 lei21
20201.944.951 lei134.451 lei2.057.553 lei1.666.123 lei18
  • Datoriile reprezintă 74% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CISCOM SRL

Telefon 1
02•• ••• •••
Telefon 2
07•• ••• •••
Administrator
Bo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CISCOM SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CISCOM SRL

Ce cod CAEN are CISCOM SRL?
Codul CAEN principal al firmei CISCOM SRL este 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev. 3).
Este CISCOM SRL plătitoare de TVA?
Da. CISCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO1441749.
Când a fost înființată CISCOM SRL?
CISCOM SRL a fost înființată pe 1 iulie 1992 și are o vechime de 34 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CISCOM SRL în 2025?
În 2025, CISCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.677.247 lei și un profit net de 1.990.710 lei, cu 23 angajați.
Cine este administratorul CISCOM SRL?
Administratorul firmei CISCOM SRL, conform Registrului Comerțului, este Bo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta CISCOM SRL?
Leadero are pentru CISCOM SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul CISCOM SRL?
Sediul social al firmei CISCOM SRL este la adresa: Municipiul Focșani, Str. MILCOV 34, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620070.
CISCOM SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), CISCOM SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vrancea

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4120 din Vrancea, după cifra de afaceri.