I.V.26 SDV SRL
CUI RO14614108 · J03/333/2002 · Curtea de Argeș, Argeș
I.V.26 SDV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Curtea de Argeș, județul Argeș, înființată la 25 aprilie 2002 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J03/333/2002. Activitatea principală, conform codului CAEN 2562, este „Fabricarea articolelor de feronerie". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO14614108). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 438.324 lei, un profit net de 174.096 lei, 2 angajați.
Date de identificare I.V.26 SDV SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO14614108
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/333/2002
- EUID
- ROONRC.J03/333/2002
- Data înființării
- 25 aprilie 2002 (24 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 2
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social I.V.26 SDV SRL
- Adresă
- Municipiul Curtea de Argeș, Str. VLAD ȚEPEȘ 11B, Curtea de Argeș, jud. Argeș, cod poștal 115300
- Localitate
- Curtea de Argeș
- Județ
- Argeș
Domeniul de activitate I.V.26 SDV SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 2572
Date de bilanț I.V.26 SDV SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 438.324 lei | 174.096 lei | 235.531 lei | 482.218 lei | 2 |
| 2024 | 322.515 lei | 99.210 lei | 229.266 lei | 504.818 lei | 2 |
| 2023 | 329.052 lei | 87.503 lei | 316.437 lei | 405.608 lei | 2 |
| 2022 | 339.676 lei | 84.169 lei | 321.956 lei | 318.105 lei | 3 |
| 2021 | 327.394 lei | 69.403 lei | 405.000 lei | 433.936 lei | 3 |
- • Datoriile reprezintă 33% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 36% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere I.V.26 SDV SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Va••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru I.V.26 SDV SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre I.V.26 SDV SRL
- Ce cod CAEN are I.V.26 SDV SRL?
- Codul CAEN principal al firmei I.V.26 SDV SRL este 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2572 în CAEN Rev. 2.
- Este I.V.26 SDV SRL plătitoare de TVA?
- Da. I.V.26 SDV SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO14614108.
- Când a fost înființată I.V.26 SDV SRL?
- I.V.26 SDV SRL a fost înființată pe 25 aprilie 2002 și are o vechime de 24 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut I.V.26 SDV SRL în 2025?
- În 2025, I.V.26 SDV SRL a raportat o cifră de afaceri de 438.324 lei și un profit net de 174.096 lei, cu 2 angajați.
- Cine este administratorul I.V.26 SDV SRL?
- Administratorul firmei I.V.26 SDV SRL, conform Registrului Comerțului, este Va••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta I.V.26 SDV SRL?
- Leadero are pentru I.V.26 SDV SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul I.V.26 SDV SRL?
- Sediul social al firmei I.V.26 SDV SRL este la adresa: Municipiul Curtea de Argeș, Str. VLAD ȚEPEȘ 11B, Curtea de Argeș, jud. Argeș, cod poștal 115300.
- I.V.26 SDV SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), I.V.26 SDV SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Argeș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2562 din Argeș, după cifra de afaceri.
- DESIGN WELDING PRODUCTION SRL · Colibași
- TOMPOS PRODCOM PART 2003 SRL · Pitești
- NOVA TEM TEHNOLOGY S.R.L. · Sat Micești, Comuna Micești
- METALSTIL TOP DESIGN SRL · Oraș Ștefănești
- WELD LINE INDUSTRY S.R.L. · Oraș Mioveni
- RMW ROMA METAL WORKING SRL · Albota
- RETIRO SA · Mărăcineni
- DIACOS TECHNOMEC S.R.L. · Pitești