TRIDI SYSTEMS SRL

CUI RO14765062 · J32/529/2002 · Mediaș, Sibiu

În funcțiune

TRIDI SYSTEMS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mediaș, județul Sibiu, înființată la 19 iulie 2002 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/529/2002. Activitatea principală, conform codului CAEN 7112, este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO14765062), aflată în procedură de insolvență. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.003.592 lei, o pierdere netă de 1.337.230 lei, 23 angajați.

Date de identificare TRIDI SYSTEMS SRL

CUI / Cod fiscal
RO14765062
Nr. Registrul Comerțului
J32/529/2002
EUID
ROONRC.J32/529/2002
Data înființării
19 iulie 2002 (24 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune · în insolvență
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
23
Verificat la ANAF
1 august 2026

Sediul social TRIDI SYSTEMS SRL

Adresă
Str. ION CREANGA, Mediaș, jud. Sibiu, cod poștal 551017
Localitate
Mediaș
Județ
Sibiu

Domeniul de activitate TRIDI SYSTEMS SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Echivalent CAEN Rev. 2
7112
Coduri CAEN secundare autorizate
2
  • 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie
  • 7490

Date de bilanț TRIDI SYSTEMS SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20252.003.592 lei−1.337.230 lei3.786.786 lei-1.352.964 lei23
20243.090.388 lei−832.274 lei3.242.569 lei-15.735 lei27
20233.401.646 lei−990.409 lei2.784.402 lei814.363 lei31
20223.794.483 lei3.998 lei2.856.825 lei2.232.922 lei32
20212.819.432 lei3.620 lei2.607.161 lei2.232.428 lei31
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -1.352.964 lei.
  • Datoriile reprezintă 156% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 1.337.230 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 35% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TRIDI SYSTEMS SRL

Telefon
02•• ••• •••
Lichidator judiciar
Tr••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TRIDI SYSTEMS SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TRIDI SYSTEMS SRL

Ce cod CAEN are TRIDI SYSTEMS SRL?
Codul CAEN principal al firmei TRIDI SYSTEMS SRL este 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7112 în CAEN Rev. 2.
Este TRIDI SYSTEMS SRL plătitoare de TVA?
Da. TRIDI SYSTEMS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO14765062.
Când a fost înființată TRIDI SYSTEMS SRL?
TRIDI SYSTEMS SRL a fost înființată pe 19 iulie 2002 și are o vechime de 24 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TRIDI SYSTEMS SRL în 2025?
În 2025, TRIDI SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.003.592 lei și o pierdere netă de 1.337.230 lei, cu 23 angajați.
Cum pot contacta TRIDI SYSTEMS SRL?
Leadero are pentru TRIDI SYSTEMS SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul TRIDI SYSTEMS SRL?
Sediul social al firmei TRIDI SYSTEMS SRL este la adresa: Str. ION CREANGA, Mediaș, jud. Sibiu, cod poștal 551017.
TRIDI SYSTEMS SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (1 august 2026), TRIDI SYSTEMS SRL figura în funcțiune, dar în procedură de insolvență.

Firme cu același domeniu din județul Sibiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7112 din Sibiu, după cifra de afaceri.