CITADIN SRL

CUI RO14981376 · J28/410/2002 · Slatina, Olt

În funcțiune

CITADIN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Slatina, județul Olt, înființată la 31 octombrie 2002 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J28/410/2002. Activitatea principală, conform codului CAEN 7413, este „Activități de design de interior". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO14981376). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 114.560 lei, un profit net de 11.005 lei, 1 angajat.

Date de identificare CITADIN SRL

CUI / Cod fiscal
RO14981376
Nr. Registrul Comerțului
J28/410/2002
EUID
ROONRC.J28/410/2002
Data înființării
31 octombrie 2002 (23 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
24 iulie 2026

Sediul social CITADIN SRL

Adresă
Municipiul Slatina, Str. GRIGORE ALEXANDRESCU 3, Slatina, jud. Olt, cod poștal 230049
Localitate
Slatina
Județ
Olt

Domeniul de activitate CITADIN SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7413 – Activități de design de interior
Echivalent CAEN Rev. 2
7410
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Date de bilanț CITADIN SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025114.560 lei11.005 lei76.522 lei69.745 lei1
202458.950 lei−184 lei51.042 lei58.741 lei1
202347.038 lei29.773 lei45.857 lei58.925 lei-
202255.128 lei35.260 lei70.089 lei29.402 lei-
20210 lei0 lei105.650 lei-5.858 lei-
  • Datoriile reprezintă 52% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 94% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CITADIN SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ci••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CITADIN SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CITADIN SRL

Ce cod CAEN are CITADIN SRL?
Codul CAEN principal al firmei CITADIN SRL este 7413 – Activități de design de interior (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7410 în CAEN Rev. 2.
Este CITADIN SRL plătitoare de TVA?
Da. CITADIN SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO14981376.
Când a fost înființată CITADIN SRL?
CITADIN SRL a fost înființată pe 31 octombrie 2002 și are o vechime de 23 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CITADIN SRL în 2025?
În 2025, CITADIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 114.560 lei și un profit net de 11.005 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul CITADIN SRL?
Administratorul firmei CITADIN SRL, conform Registrului Comerțului, este Ci••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta CITADIN SRL?
Leadero are pentru CITADIN SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul CITADIN SRL?
Sediul social al firmei CITADIN SRL este la adresa: Municipiul Slatina, Str. GRIGORE ALEXANDRESCU 3, Slatina, jud. Olt, cod poștal 230049.
CITADIN SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (24 iulie 2026), CITADIN SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Olt

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7413 din Olt, după cifra de afaceri.