ENIRA TRADING SRL
CUI RO14988560 · J35/3943/2008 · Lugoj, Timiș
ENIRA TRADING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Lugoj, județul Timiș, înființată la 5 noiembrie 2002 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J35/3943/2008. Activitatea principală, conform codului CAEN 4619, este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO14988560), aflată în procedură de insolvență. Conform bilanțului pe 2022, a raportat o cifră de afaceri de 4.723.962 lei, o pierdere netă de 1.224.903 lei, 107 angajați.
Date de identificare ENIRA TRADING SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO14988560
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/3943/2008
- EUID
- ROONRC.J35/3943/2008
- Data înființării
- 5 noiembrie 2002 (23 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune · în insolvență
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 107
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social ENIRA TRADING SRL
- Adresă
- STR. TRANDAFIRILOR, NR.16, BL.CORP 2, Lugoj, jud. Timiș, cod poștal 0
- Localitate
- Lugoj
- Județ
- Timiș
Domeniul de activitate ENIRA TRADING SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4619,8299
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 1413
- 1419
- 1512 – Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
- 4616 – Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
- 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4672 – Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4789
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4799
Date de bilanț ENIRA TRADING SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 4.723.962 lei | −1.224.903 lei | 1.729.065 lei | -1.421.132 lei | 107 |
| 2021 | 6.061.002 lei | −294.999 lei | 714.001 lei | -196.230 lei | 125 |
| 2020 | 2.048.752 lei | 50.801 lei | 485.247 lei | 102.698 lei | 40 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2022: -1.421.132 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 562% din activele totale în 2022.
- ▲ Pierdere netă în 2022: 1.224.903 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 22% față de 2021.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ENIRA TRADING SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- An••• ••• ••• •••
- Lichidator provizoriu
- Co••• ••• •••
- Administrator special
- Ga••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ENIRA TRADING SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ENIRA TRADING SRL
- Ce cod CAEN are ENIRA TRADING SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ENIRA TRADING SRL este 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4619,8299 în CAEN Rev. 2.
- Este ENIRA TRADING SRL plătitoare de TVA?
- Da. ENIRA TRADING SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO14988560.
- Când a fost înființată ENIRA TRADING SRL?
- ENIRA TRADING SRL a fost înființată pe 5 noiembrie 2002 și are o vechime de 23 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ENIRA TRADING SRL în 2022?
- În 2022, ENIRA TRADING SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.723.962 lei și o pierdere netă de 1.224.903 lei, cu 107 angajați.
- Cine este administratorul ENIRA TRADING SRL?
- Administratorul firmei ENIRA TRADING SRL, conform Registrului Comerțului, este An••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ENIRA TRADING SRL?
- Leadero are pentru ENIRA TRADING SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ENIRA TRADING SRL?
- Sediul social al firmei ENIRA TRADING SRL este la adresa: STR. TRANDAFIRILOR, NR.16, BL.CORP 2, Lugoj, jud. Timiș, cod poștal 0.
- ENIRA TRADING SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), ENIRA TRADING SRL figura în funcțiune, dar în procedură de insolvență.
Firme cu același domeniu din județul Timiș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4619 din Timiș, după cifra de afaceri.
- GREENCHEM ROMANIA S.R.L. · Municipiul Timișoara
- BG PRODBANAT SRL · Municipiul Timișoara
- GREEN FEED SRL · Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou
- JUST MEAT S.R.L. · Municipiul Timișoara
- DACIALE DAXLINE S.R.L. · Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița
- HAWLE SRL · Timișoara
- SIXSIDE PRINT SRL · Sânandrei
- STERN CHEMICALS SRL · Municipiul Timișoara