ELSYS IMPEX SRL

CUI 15055454 · J02/1030/2002 · Iratosu, Arad

În funcțiune

ELSYS IMPEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Iratosu, județul Arad, înființată la 2 decembrie 2002 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J02/1030/2002. Activitatea principală, conform codului CAEN 4321, este „Lucrări de instalații electrice". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.368.027 lei, un profit net de 312.392 lei, 5 angajați.

Date de identificare ELSYS IMPEX SRL

CUI / Cod fiscal
15055454
Nr. Registrul Comerțului
J02/1030/2002
EUID
ROONRC.J02/1030/2002
Data înființării
2 decembrie 2002 (23 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
5
Verificat la ANAF
22 iunie 2026

Sediul social ELSYS IMPEX SRL

Adresă
690, Iratosu, jud. Arad, cod poștal 317200
Localitate
Iratosu
Județ
Arad

Domeniul de activitate ELSYS IMPEX SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4321 – Lucrări de instalații electrice
Echivalent CAEN Rev. 2
4321
Coduri CAEN secundare autorizate
4
  • 4329
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 7022
  • 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Date de bilanț ELSYS IMPEX SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.368.027 lei312.392 lei664.066 lei812.632 lei5
20241.814.195 lei428.836 lei492.999 lei829.076 lei5
20231.669.546 lei386.975 lei634.865 lei642.563 lei5
20221.197.691 lei255.348 lei604.344 lei255.588 lei5
20211.163.323 lei286.121 lei171.773 lei567.499 lei4
  • Datoriile reprezintă 45% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 25% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ELSYS IMPEX SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Ki••• •••
Administrator
Cz••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ELSYS IMPEX SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ELSYS IMPEX SRL

Ce cod CAEN are ELSYS IMPEX SRL?
Codul CAEN principal al firmei ELSYS IMPEX SRL este 4321 – Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4321 în CAEN Rev. 2.
Este ELSYS IMPEX SRL plătitoare de TVA?
Nu. ELSYS IMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 15055454, fără prefixul RO).
Când a fost înființată ELSYS IMPEX SRL?
ELSYS IMPEX SRL a fost înființată pe 2 decembrie 2002 și are o vechime de 23 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ELSYS IMPEX SRL în 2025?
În 2025, ELSYS IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.368.027 lei și un profit net de 312.392 lei, cu 5 angajați.
Cine este administratorul ELSYS IMPEX SRL?
Administratorul firmei ELSYS IMPEX SRL, conform Registrului Comerțului, este Ki••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ELSYS IMPEX SRL?
Leadero are pentru ELSYS IMPEX SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ELSYS IMPEX SRL?
Sediul social al firmei ELSYS IMPEX SRL este la adresa: 690, Iratosu, jud. Arad, cod poștal 317200.
ELSYS IMPEX SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (22 iunie 2026), ELSYS IMPEX SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Arad

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4321 din Arad, după cifra de afaceri.