PAGA SEB SRL

CUI RO15659841 · J30/673/2003 · Călinești-Oaș, Satu Mare

În funcțiune

PAGA SEB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Călinești-Oaș, județul Satu Mare, înființată la 11 august 2003 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/673/2003. Activitatea principală, conform codului CAEN 4312, este „Lucrări de pregătire a terenului". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO15659841). Conform bilanțului pe 2023, a raportat o cifră de afaceri de 1.826.701 lei, un profit net de 87.300 lei, 6 angajați.

Date de identificare PAGA SEB SRL

CUI / Cod fiscal
RO15659841
Nr. Registrul Comerțului
J30/673/2003
EUID
ROONRC.J30/673/2003
Data înființării
11 august 2003 (23 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
6
Verificat la ANAF
25 iulie 2026

Sediul social PAGA SEB SRL

Adresă
Comuna Călinești-Oaș, CĂLINEȘTI-OAȘ 234, Călinești-Oaș, jud. Satu Mare
Localitate
Călinești-Oaș
Județ
Satu Mare

Domeniul de activitate PAGA SEB SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4312 – Lucrări de pregătire a terenului
Echivalent CAEN Rev. 2
4312
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 0811 – Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei

Date de bilanț PAGA SEB SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20231.826.701 lei87.300 lei5.060.922 lei717.413 lei6
20221.275.583 lei15.849 lei4.144.803 lei630.113 lei4
20211.018.837 lei14.951 lei3.771.401 lei614.264 lei5
20201.385.144 lei496.037 lei3.980.087 lei599.313 lei4
  • Datoriile reprezintă 88% din activele totale în 2023.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 43% față de 2022.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere PAGA SEB SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Co••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru PAGA SEB SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre PAGA SEB SRL

Ce cod CAEN are PAGA SEB SRL?
Codul CAEN principal al firmei PAGA SEB SRL este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4312 în CAEN Rev. 2.
Este PAGA SEB SRL plătitoare de TVA?
Da. PAGA SEB SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO15659841.
Când a fost înființată PAGA SEB SRL?
PAGA SEB SRL a fost înființată pe 11 august 2003 și are o vechime de 23 ani.
Ce cifră de afaceri a avut PAGA SEB SRL în 2023?
În 2023, PAGA SEB SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.826.701 lei și un profit net de 87.300 lei, cu 6 angajați.
Cine este administratorul PAGA SEB SRL?
Administratorul firmei PAGA SEB SRL, conform Registrului Comerțului, este Co••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta PAGA SEB SRL?
Leadero are pentru PAGA SEB SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul PAGA SEB SRL?
Sediul social al firmei PAGA SEB SRL este la adresa: Comuna Călinești-Oaș, CĂLINEȘTI-OAȘ 234, Călinești-Oaș, jud. Satu Mare.
PAGA SEB SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (25 iulie 2026), PAGA SEB SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Satu Mare

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4312 din Satu Mare, după cifra de afaceri.