DANISFOR SRL
CUI RO15667844 · J39/541/2003 · Nereju, Vrancea
DANISFOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Nereju, județul Vrancea, înființată la 13 august 2003 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J39/541/2003. Activitatea principală, conform codului CAEN 1610, este „Tăierea și rindeluirea lemnului". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO15667844). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 244.361 lei, un profit net de 18.182 lei, 1 angajat.
Date de identificare DANISFOR SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO15667844
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/541/2003
- EUID
- ROONRC.J39/541/2003
- Data înființării
- 13 august 2003 (23 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 2 august 2026
Sediul social DANISFOR SRL
- Adresă
- Nereju, jud. Vrancea, cod poștal 627225
- Localitate
- Nereju
- Județ
- Vrancea
Domeniul de activitate DANISFOR SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 3
- 0220 – Exploatarea forestieră
- 4673 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4789
Date de bilanț DANISFOR SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244.361 lei | 18.182 lei | 18.467 lei | 40.584 lei | 1 |
| 2024 | 85.527 lei | 1.835 lei | 0 lei | 21.033 lei | 1 |
| 2023 | 19.878 lei | 6.749 lei | 558 lei | 19.198 lei | 0 |
| 2022 | 33.633 lei | 12.210 lei | -9.474 lei | 12.210 lei | - |
| 2021 | 27.227 lei | −7.233 lei | 310.191 lei | -305.177 lei | 1 |
- • Datoriile reprezintă 31% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 186% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DANISFOR SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Cr••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DANISFOR SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DANISFOR SRL
- Ce cod CAEN are DANISFOR SRL?
- Codul CAEN principal al firmei DANISFOR SRL este 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev. 3).
- Este DANISFOR SRL plătitoare de TVA?
- Da. DANISFOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO15667844.
- Când a fost înființată DANISFOR SRL?
- DANISFOR SRL a fost înființată pe 13 august 2003 și are o vechime de 23 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DANISFOR SRL în 2025?
- În 2025, DANISFOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 244.361 lei și un profit net de 18.182 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul DANISFOR SRL?
- Administratorul firmei DANISFOR SRL, conform Registrului Comerțului, este Cr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DANISFOR SRL?
- Leadero are pentru DANISFOR SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DANISFOR SRL?
- Sediul social al firmei DANISFOR SRL este la adresa: Nereju, jud. Vrancea, cod poștal 627225.
- DANISFOR SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (2 august 2026), DANISFOR SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Vrancea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1610 din Vrancea, după cifra de afaceri.
- FLORI TRANSCOM SRL · Nereju
- FLARION PRODUCT SRL · Batinești
- DANDAFIR D&D SRL · Biceștii de Sus
- PINOFAGOR CAR S.R.L. · Valea Milcovului
- SYMARENT INTERTRANS SRL · Sahastru
- RAIFORDAR S.R.L. · Lepșa
- LORAND WOOD FACTORY SRL · Suraia
- BIAFORCOM SRL-D · Tulnici