PROFITEHNIK SRL
CUI RO16075115 · J04/139/2004 · Roman, Neamț
PROFITEHNIK SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Roman, județul Neamț, înființată la 23 ianuarie 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J04/139/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 6910, este „Activități juridice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16075115). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 48.465 lei, o pierdere netă de 14.521 lei, 1 angajat.
Date de identificare PROFITEHNIK SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO16075115
- Nr. Registrul Comerțului
- J04/139/2004
- EUID
- ROONRC.J04/139/2004
- Data înființării
- 23 ianuarie 2004 (22 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social PROFITEHNIK SRL
- Adresă
- Municipiul Bacău, Str. DIGUL BARNAT 13, Roman, jud. Neamț, cod poștal 611010
- Localitate
- Roman
- Județ
- Neamț
Domeniul de activitate PROFITEHNIK SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6910 – Activități juridice
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 6910
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 6
- 0240 – Activități de servicii anexe silviculturii
- 2670 – Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice
- 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 6831 – Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7490
Date de bilanț PROFITEHNIK SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.465 lei | −14.521 lei | 26.450 lei | -13.791 lei | 1 |
| 2024 | 70.900 lei | 16.421 lei | 26.205 lei | 731 lei | 1 |
| 2023 | 113.620 lei | 61.021 lei | 49.290 lei | -15.690 lei | 1 |
| 2022 | 51.410 lei | 2.885 lei | 100.668 lei | -76.711 lei | 1 |
| 2021 | 38.598 lei | 2.290 lei | 116.322 lei | -79.596 lei | 1 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -13.791 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 209% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 14.521 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 32% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere PROFITEHNIK SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Gr••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru PROFITEHNIK SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre PROFITEHNIK SRL
- Ce cod CAEN are PROFITEHNIK SRL?
- Codul CAEN principal al firmei PROFITEHNIK SRL este 6910 – Activități juridice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6910 în CAEN Rev. 2.
- Este PROFITEHNIK SRL plătitoare de TVA?
- Da. PROFITEHNIK SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16075115.
- Când a fost înființată PROFITEHNIK SRL?
- PROFITEHNIK SRL a fost înființată pe 23 ianuarie 2004 și are o vechime de 22 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut PROFITEHNIK SRL în 2025?
- În 2025, PROFITEHNIK SRL a raportat o cifră de afaceri de 48.465 lei și o pierdere netă de 14.521 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul PROFITEHNIK SRL?
- Administratorul firmei PROFITEHNIK SRL, conform Registrului Comerțului, este Gr••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta PROFITEHNIK SRL?
- Leadero are pentru PROFITEHNIK SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul PROFITEHNIK SRL?
- Sediul social al firmei PROFITEHNIK SRL este la adresa: Municipiul Bacău, Str. DIGUL BARNAT 13, Roman, jud. Neamț, cod poștal 611010.
- PROFITEHNIK SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), PROFITEHNIK SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Neamț
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6910 din Neamț, după cifra de afaceri.
- GIURGILA CADASTRU S.R.L. · Municipiul Roman
- CABINET INDIVIDUAL DE AVOCAT SI BIROU DE MEDIATOR - AGRIPINA GINA VOINEA · Roman
- BIROU EXECUTOR JUDECATORESC - URSACHE CIPRIAN-CONSTANTIN · Piatra Neamț
- POPA CONSTANTIN-LAURENŢIU - BIROU DE MEDIATOR · Piatra Neamț
- NIŢĂ G. ELENA-LAURA - BIROU INDIVIDUAL NOTARIAL · Piatra Neamț
- CABINET DE AVOCAT - AV. DUMITRESCU DANIELA · Viișoara
- BIROU DE MEDIATOR ANCA TIMOŞCOV · Piatra Neamț
- SOCIETATE PROFESIONALA NOTARIALA - BALAN DORINA - BALAN OANA · Piatra Neamț