GERMICOR SRL

CUI RO16115783 · J17/144/2004 · Corod, Galați

În funcțiune

GERMICOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Corod, județul Galați, înființată la 6 februarie 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J17/144/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 8292, este „Activități de ambalare". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16115783). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 145.136 lei, o pierdere netă de 14.675 lei, 0 angajați.

Date de identificare GERMICOR SRL

CUI / Cod fiscal
RO16115783
Nr. Registrul Comerțului
J17/144/2004
EUID
ROONRC.J17/144/2004
Data înființării
6 februarie 2004 (22 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
12 iulie 2026

Sediul social GERMICOR SRL

Adresă
Str. LILIACULUI 45, biroul nr. 1, Corod, GALAȚI, Corod, jud. Galați, cod poștal 807080
Localitate
Corod
Județ
Galați

Domeniul de activitate GERMICOR SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
8292 – Activități de ambalare
Echivalent CAEN Rev. 2
8292
Coduri CAEN secundare autorizate
3
  • 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5210 – Depozitări

Date de bilanț GERMICOR SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025145.136 lei−14.675 lei5.260 lei185.657 lei0
2023175.876 lei1.951 lei2.535 lei198.549 lei-
202228.159 lei2.117 lei2.628 lei196.597 lei-
2021129.490 lei2.956 lei12.726 lei194.481 lei1
202085.597 lei11.318 lei8.156 lei191.525 lei1
  • Datoriile reprezintă 3% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 14.675 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 17% față de 2023.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere GERMICOR SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Se••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru GERMICOR SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre GERMICOR SRL

Ce cod CAEN are GERMICOR SRL?
Codul CAEN principal al firmei GERMICOR SRL este 8292 – Activități de ambalare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8292 în CAEN Rev. 2.
Este GERMICOR SRL plătitoare de TVA?
Da. GERMICOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16115783.
Când a fost înființată GERMICOR SRL?
GERMICOR SRL a fost înființată pe 6 februarie 2004 și are o vechime de 22 ani.
Ce cifră de afaceri a avut GERMICOR SRL în 2025?
În 2025, GERMICOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 145.136 lei și o pierdere netă de 14.675 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul GERMICOR SRL?
Administratorul firmei GERMICOR SRL, conform Registrului Comerțului, este Se••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta GERMICOR SRL?
Leadero are pentru GERMICOR SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul GERMICOR SRL?
Sediul social al firmei GERMICOR SRL este la adresa: Str. LILIACULUI 45, biroul nr. 1, Corod, GALAȚI, Corod, jud. Galați, cod poștal 807080.
GERMICOR SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (12 iulie 2026), GERMICOR SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Galați

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8292 din Galați, după cifra de afaceri.