KBS SPED SRL

CUI RO16416930 · J2004000466196 · Odorheiu Secuiesc, Harghita

În funcțiune

KBS SPED SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, înființată la 12 mai 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2004000466196. Activitatea principală, conform codului CAEN 5231, este „Activități de intermediere pentru transportul de marfă". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16416930). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 54.767.390 lei, un profit net de 1.735.309 lei, 15 angajați.

Date de identificare KBS SPED SRL

CUI / Cod fiscal
RO16416930
Nr. Registrul Comerțului
J2004000466196
EUID
ROONRC.J2004000466196
Data înființării
12 mai 2004 (22 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
15
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social KBS SPED SRL

Adresă
Intr. TIHADAR, Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita
Localitate
Odorheiu Secuiesc
Județ
Harghita

Domeniul de activitate KBS SPED SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5231 – Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Echivalent CAEN Rev. 2
5229,8299
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

Date de bilanț KBS SPED SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202554.767.390 lei1.735.309 lei12.426.301 lei9.537.501 lei15
202455.186.157 lei2.378.026 lei9.474.383 lei13.837.147 lei15
202357.105.103 lei3.799.255 lei7.161.300 lei12.433.125 lei15
202263.538.902 lei4.075.054 lei12.557.422 lei8.633.870 lei15
202141.163.652 lei2.518.616 lei7.839.134 lei11.257.891 lei16
  • Datoriile reprezintă 57% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere KBS SPED SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Bu••• •••
Administrator
Sz••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru KBS SPED SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre KBS SPED SRL

Ce cod CAEN are KBS SPED SRL?
Codul CAEN principal al firmei KBS SPED SRL este 5231 – Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5229,8299 în CAEN Rev. 2.
Este KBS SPED SRL plătitoare de TVA?
Da. KBS SPED SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16416930.
Când a fost înființată KBS SPED SRL?
KBS SPED SRL a fost înființată pe 12 mai 2004 și are o vechime de 22 ani.
Ce cifră de afaceri a avut KBS SPED SRL în 2025?
În 2025, KBS SPED SRL a raportat o cifră de afaceri de 54.767.390 lei și un profit net de 1.735.309 lei, cu 15 angajați.
Cine este administratorul KBS SPED SRL?
Administratorul firmei KBS SPED SRL, conform Registrului Comerțului, este Bu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta KBS SPED SRL?
Leadero are pentru KBS SPED SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul KBS SPED SRL?
Sediul social al firmei KBS SPED SRL este la adresa: Intr. TIHADAR, Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita.
KBS SPED SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), KBS SPED SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Harghita

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5231 din Harghita, după cifra de afaceri.