CABRAWORLD PROMOTION SRL
CUI RO16503246 · J29/1227/2004 · Mănești, Prahova
CABRAWORLD PROMOTION SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mănești, județul Prahova, înființată la 9 iunie 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J29/1227/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 0145, este „Creșterea ovinelor și caprinelor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16503246). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 8.259.110 lei, un profit net de 1.080.965 lei, 1 angajat.
Date de identificare CABRAWORLD PROMOTION SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO16503246
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/1227/2004
- EUID
- ROONRC.J29/1227/2004
- Data înființării
- 9 iunie 2004 (22 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 25 iulie 2026
Sediul social CABRAWORLD PROMOTION SRL
- Adresă
- MĂNEȘTI, Mănești, jud. Prahova, cod poștal 107375
- Localitate
- Mănești
- Județ
- Prahova
Domeniul de activitate CABRAWORLD PROMOTION SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 0145 – Creșterea ovinelor și caprinelor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 0145
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 0111 – Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
- 4613 – Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4661 – Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
- 4675
- 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
- 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7022
- 7211
- 7219
- 7711 – Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Date de bilanț CABRAWORLD PROMOTION SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.259.110 lei | 1.080.965 lei | 784.396 lei | 8.051.429 lei | 1 |
| 2024 | 5.016.733 lei | 127.959 lei | 480.927 lei | 6.970.464 lei | 2 |
| 2023 | 6.322.031 lei | 2.152.899 lei | 1.497.537 lei | 6.842.505 lei | 3 |
| 2022 | 7.907.343 lei | 2.476.241 lei | 450.610 lei | 6.863.519 lei | 3 |
| 2021 | 6.901.120 lei | 2.208.513 lei | 367.518 lei | 6.913.594 lei | 2 |
- • Datoriile reprezintă 9% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 65% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere CABRAWORLD PROMOTION SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Go••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru CABRAWORLD PROMOTION SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre CABRAWORLD PROMOTION SRL
- Ce cod CAEN are CABRAWORLD PROMOTION SRL?
- Codul CAEN principal al firmei CABRAWORLD PROMOTION SRL este 0145 – Creșterea ovinelor și caprinelor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0145 în CAEN Rev. 2.
- Este CABRAWORLD PROMOTION SRL plătitoare de TVA?
- Da. CABRAWORLD PROMOTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16503246.
- Când a fost înființată CABRAWORLD PROMOTION SRL?
- CABRAWORLD PROMOTION SRL a fost înființată pe 9 iunie 2004 și are o vechime de 22 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut CABRAWORLD PROMOTION SRL în 2025?
- În 2025, CABRAWORLD PROMOTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.259.110 lei și un profit net de 1.080.965 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul CABRAWORLD PROMOTION SRL?
- Administratorul firmei CABRAWORLD PROMOTION SRL, conform Registrului Comerțului, este Go••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta CABRAWORLD PROMOTION SRL?
- Leadero are pentru CABRAWORLD PROMOTION SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul CABRAWORLD PROMOTION SRL?
- Sediul social al firmei CABRAWORLD PROMOTION SRL este la adresa: MĂNEȘTI, Mănești, jud. Prahova, cod poștal 107375.
- CABRAWORLD PROMOTION SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (25 iulie 2026), CABRAWORLD PROMOTION SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Prahova
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0145 din Prahova, după cifra de afaceri.
- MINCO IMPEX S.R.L. · ALBEȘTI-MURU
- ASTERI IMPEX S.R.L. · TOMSANI
- AMERICAN DREAM IANIS DOI SRL · Comarnic
- GREEN REZIDENT BRASOV S.R.L. · Colceag
- GUSTIN AGRO SRL · Strejnicu
- JUGURENI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ · Sat Jugureni, Comuna Jugureni
- FARMOVIN LAMBS S.R.L. · Loc. Urlați, Oraș Urlați
- ECO LIVADA VIE SRL · Ploiești