OFILICA SRL

CUI RO16655562 · J37/523/2004 · Vaslui, Vaslui

În funcțiune

OFILICA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Vaslui, județul Vaslui, înființată la 3 august 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J37/523/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 5630, este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16655562). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 434.488 lei, un profit net de 97.417 lei, 1 angajat.

Date de identificare OFILICA SRL

CUI / Cod fiscal
RO16655562
Nr. Registrul Comerțului
J37/523/2004
EUID
ROONRC.J37/523/2004
Data înființării
3 august 2004 (22 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social OFILICA SRL

Adresă
Municipiul Vaslui, Str. TRAIAN, Vaslui, jud. Vaslui, cod poștal 730114
Localitate
Vaslui
Județ
Vaslui

Domeniul de activitate OFILICA SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Echivalent CAEN Rev. 2
5630
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 5610

Date de bilanț OFILICA SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025434.488 lei97.417 lei52.367 lei226.753 lei1
2024200.307 lei−46.568 lei142.187 lei129.337 lei2
2023173.549 lei−24.742 lei43.264 lei151.163 lei2
2022179.213 lei−3.806 lei14.591 lei604.997 lei2
2021192.891 lei17.724 lei6.935 lei608.803 lei2
  • Datoriile reprezintă 19% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 117% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere OFILICA SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Tu••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru OFILICA SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre OFILICA SRL

Ce cod CAEN are OFILICA SRL?
Codul CAEN principal al firmei OFILICA SRL este 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5630 în CAEN Rev. 2.
Este OFILICA SRL plătitoare de TVA?
Da. OFILICA SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16655562.
Când a fost înființată OFILICA SRL?
OFILICA SRL a fost înființată pe 3 august 2004 și are o vechime de 22 ani.
Ce cifră de afaceri a avut OFILICA SRL în 2025?
În 2025, OFILICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 434.488 lei și un profit net de 97.417 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul OFILICA SRL?
Administratorul firmei OFILICA SRL, conform Registrului Comerțului, este Tu••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta OFILICA SRL?
Leadero are pentru OFILICA SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul OFILICA SRL?
Sediul social al firmei OFILICA SRL este la adresa: Municipiul Vaslui, Str. TRAIAN, Vaslui, jud. Vaslui, cod poștal 730114.
OFILICA SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), OFILICA SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vaslui

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5630 din Vaslui, după cifra de afaceri.