ANCA MATEI SRL

CUI RO16690470 · J01/870/2004 · Șibot, Alba

În funcțiune

ANCA MATEI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Șibot, județul Alba, înființată la 18 august 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J01/870/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 0141, este „Creșterea bovinelor de lapte". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16690470). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.

Date de identificare ANCA MATEI SRL

CUI / Cod fiscal
RO16690470
Nr. Registrul Comerțului
J01/870/2004
EUID
ROONRC.J01/870/2004
Data înființării
18 august 2004 (22 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social ANCA MATEI SRL

Adresă
Comuna Șibot, Str. PRINCIPALĂ 363, Șibot, jud. Alba, cod poștal 517750
Localitate
Șibot
Județ
Alba

Domeniul de activitate ANCA MATEI SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
0141 – Creșterea bovinelor de lapte
Echivalent CAEN Rev. 2
0141,0142
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 0125 – Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor

Date de bilanț ANCA MATEI SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei0 lei0 lei0 lei0
20210 lei0 lei18.476 lei83.319 lei0

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ANCA MATEI SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ol••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ANCA MATEI SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ANCA MATEI SRL

Ce cod CAEN are ANCA MATEI SRL?
Codul CAEN principal al firmei ANCA MATEI SRL este 0141 – Creșterea bovinelor de lapte (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0141,0142 în CAEN Rev. 2.
Este ANCA MATEI SRL plătitoare de TVA?
Da. ANCA MATEI SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16690470.
Când a fost înființată ANCA MATEI SRL?
ANCA MATEI SRL a fost înființată pe 18 august 2004 și are o vechime de 22 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ANCA MATEI SRL în 2025?
În 2025, ANCA MATEI SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul ANCA MATEI SRL?
Administratorul firmei ANCA MATEI SRL, conform Registrului Comerțului, este Ol••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ANCA MATEI SRL?
Leadero are pentru ANCA MATEI SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ANCA MATEI SRL?
Sediul social al firmei ANCA MATEI SRL este la adresa: Comuna Șibot, Str. PRINCIPALĂ 363, Șibot, jud. Alba, cod poștal 517750.
ANCA MATEI SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), ANCA MATEI SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Alba

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0141 din Alba, după cifra de afaceri.