SORINIKO COMPROD SRL
CUI RO16708888 · J33/877/2004 · Vatra Dornei, Suceava
SORINIKO COMPROD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Vatra Dornei, județul Suceava, înființată la 25 august 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J33/877/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 4332, este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16708888). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 3.408.853 lei, un profit net de 5.538 lei, 5 angajați.
Date de identificare SORINIKO COMPROD SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO16708888
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/877/2004
- EUID
- ROONRC.J33/877/2004
- Data înființării
- 25 august 2004 (22 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 5
- Verificat la ANAF
- 1 august 2026
Sediul social SORINIKO COMPROD SRL
- Adresă
- Municipiul Vatra Dornei, Str. Nicolae Titulescu 4, Vatra Dornei, jud. Suceava, cod poștal 725700
- Localitate
- Vatra Dornei
- Județ
- Suceava
Domeniul de activitate SORINIKO COMPROD SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4332
Date de bilanț SORINIKO COMPROD SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.408.853 lei | 5.538 lei | 928.364 lei | 394.204 lei | 5 |
| 2024 | 3.462.358 lei | 18.938 lei | 973.356 lei | 390.882 lei | 5 |
| 2023 | 2.949.758 lei | 29.636 lei | 1.445.226 lei | 371.944 lei | 5 |
| 2022 | 2.683.623 lei | 42.846 lei | 1.276.398 lei | 342.308 lei | 6 |
| 2021 | 3.388.232 lei | 26.247 lei | 866.299 lei | 299.461 lei | 7 |
- • Datoriile reprezintă 70% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere SORINIKO COMPROD SRL
- Telefon 1
- 02•• ••• •••
- Telefon 2
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Tă••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru SORINIKO COMPROD SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre SORINIKO COMPROD SRL
- Ce cod CAEN are SORINIKO COMPROD SRL?
- Codul CAEN principal al firmei SORINIKO COMPROD SRL este 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4332 în CAEN Rev. 2.
- Este SORINIKO COMPROD SRL plătitoare de TVA?
- Da. SORINIKO COMPROD SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16708888.
- Când a fost înființată SORINIKO COMPROD SRL?
- SORINIKO COMPROD SRL a fost înființată pe 25 august 2004 și are o vechime de 22 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut SORINIKO COMPROD SRL în 2025?
- În 2025, SORINIKO COMPROD SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.408.853 lei și un profit net de 5.538 lei, cu 5 angajați.
- Cine este administratorul SORINIKO COMPROD SRL?
- Administratorul firmei SORINIKO COMPROD SRL, conform Registrului Comerțului, este Tă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta SORINIKO COMPROD SRL?
- Leadero are pentru SORINIKO COMPROD SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul SORINIKO COMPROD SRL?
- Sediul social al firmei SORINIKO COMPROD SRL este la adresa: Municipiul Vatra Dornei, Str. Nicolae Titulescu 4, Vatra Dornei, jud. Suceava, cod poștal 725700.
- SORINIKO COMPROD SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (1 august 2026), SORINIKO COMPROD SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Suceava
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4332 din Suceava, după cifra de afaceri.
- MARYSORYNA SRL · Bilca
- SEALUSYSTEM S.R.L. · Sfântu Ilie
- TIM GROUP SRL · Suceava
- SEVAST AUTOMATIC S.R.L. · Suceava
- IORDĂ PLAST SRL · Gura Humorului
- MONOCLIMA SRL · Suceava
- BODGHEDOR CONSTRUCT SRL · Marginea
- PRISMA DESIGN-TEAM SRL · Fălticeni