FIRST TECHNOLOGY SRL

CUI RO16841182 · J12/3658/2004 · Cluj-Napoca, Cluj

În funcțiune

FIRST TECHNOLOGY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată la 13 octombrie 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/3658/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 4663, este „Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16841182). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 17.209.872 lei, un profit net de 666.740 lei, 5 angajați.

Date de identificare FIRST TECHNOLOGY SRL

CUI / Cod fiscal
RO16841182
Nr. Registrul Comerțului
J12/3658/2004
EUID
ROONRC.J12/3658/2004
Data înființării
13 octombrie 2004 (21 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
5
Verificat la ANAF
5 iulie 2026

Sediul social FIRST TECHNOLOGY SRL

Adresă
Municipiul Cluj-Napoca, MOLIDULUI 1, Cluj-Napoca, jud. Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Județ
Cluj

Domeniul de activitate FIRST TECHNOLOGY SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4663 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
Echivalent CAEN Rev. 2
4663
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 2361 – Fabricarea produselor din beton pentru construcții
  • 2363 – Fabricarea betonului
  • 4612 – Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4614 – Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4649 – Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4651
  • 4652
  • 4669

Date de bilanț FIRST TECHNOLOGY SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202517.209.872 lei666.740 lei2.363.601 lei669.960 lei5
202411.441.144 lei872.455 lei5.616.334 lei873.220 lei4
202311.467.797 lei367.005 lei7.563.548 lei360.765 lei4
20229.975.343 lei172.264 lei2.472.246 lei173.808 lei4
20215.799.710 lei274.223 lei2.392.407 lei580.294 lei3
  • Datoriile reprezintă 75% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 50% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere FIRST TECHNOLOGY SRL

Telefon 1
02•• ••• •••
Telefon 2
07•• ••• •••
Administrator
Do••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru FIRST TECHNOLOGY SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre FIRST TECHNOLOGY SRL

Ce cod CAEN are FIRST TECHNOLOGY SRL?
Codul CAEN principal al firmei FIRST TECHNOLOGY SRL este 4663 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4663 în CAEN Rev. 2.
Este FIRST TECHNOLOGY SRL plătitoare de TVA?
Da. FIRST TECHNOLOGY SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16841182.
Când a fost înființată FIRST TECHNOLOGY SRL?
FIRST TECHNOLOGY SRL a fost înființată pe 13 octombrie 2004 și are o vechime de 21 ani.
Ce cifră de afaceri a avut FIRST TECHNOLOGY SRL în 2025?
În 2025, FIRST TECHNOLOGY SRL a raportat o cifră de afaceri de 17.209.872 lei și un profit net de 666.740 lei, cu 5 angajați.
Cine este administratorul FIRST TECHNOLOGY SRL?
Administratorul firmei FIRST TECHNOLOGY SRL, conform Registrului Comerțului, este Do••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta FIRST TECHNOLOGY SRL?
Leadero are pentru FIRST TECHNOLOGY SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul FIRST TECHNOLOGY SRL?
Sediul social al firmei FIRST TECHNOLOGY SRL este la adresa: Municipiul Cluj-Napoca, MOLIDULUI 1, Cluj-Napoca, jud. Cluj.
FIRST TECHNOLOGY SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (5 iulie 2026), FIRST TECHNOLOGY SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Cluj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4663 din Cluj, după cifra de afaceri.