MADOS SRL
CUI RO16852092 · J32/1544/2004 · Sibiu, Sibiu
MADOS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sibiu, județul Sibiu, înființată la 14 octombrie 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/1544/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 5630, este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16852092). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.032.438 lei, o pierdere netă de 76.712 lei, 7 angajați.
Date de identificare MADOS SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO16852092
- Nr. Registrul Comerțului
- J32/1544/2004
- EUID
- ROONRC.J32/1544/2004
- Data înființării
- 14 octombrie 2004 (21 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 7
- Verificat la ANAF
- 26 iulie 2026
Sediul social MADOS SRL
- Adresă
- Municipiul Sibiu, Str. MASINISTILOR 14, Sibiu, jud. Sibiu, cod poștal 550233
- Localitate
- Sibiu
- Județ
- Sibiu
Domeniul de activitate MADOS SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 5630
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Date de bilanț MADOS SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.032.438 lei | −76.712 lei | 265.972 lei | 85.929 lei | 7 |
| 2024 | 1.803.666 lei | 80.901 lei | 269.657 lei | 162.642 lei | 10 |
| 2023 | 1.490.382 lei | 5.174 lei | 169.426 lei | 179.567 lei | 10 |
| 2022 | 1.314.839 lei | 42.800 lei | 210.919 lei | 254.828 lei | 10 |
| 2021 | 800.412 lei | 184.652 lei | 221.709 lei | 275.186 lei | 9 |
- • Datoriile reprezintă 76% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 76.712 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 43% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere MADOS SRL
- Telefon 1
- 02•• ••• •••
- Telefon 2
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ca••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru MADOS SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre MADOS SRL
- Ce cod CAEN are MADOS SRL?
- Codul CAEN principal al firmei MADOS SRL este 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5630 în CAEN Rev. 2.
- Este MADOS SRL plătitoare de TVA?
- Da. MADOS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16852092.
- Când a fost înființată MADOS SRL?
- MADOS SRL a fost înființată pe 14 octombrie 2004 și are o vechime de 21 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut MADOS SRL în 2025?
- În 2025, MADOS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.032.438 lei și o pierdere netă de 76.712 lei, cu 7 angajați.
- Cine este administratorul MADOS SRL?
- Administratorul firmei MADOS SRL, conform Registrului Comerțului, este Ca••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta MADOS SRL?
- Leadero are pentru MADOS SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul MADOS SRL?
- Sediul social al firmei MADOS SRL este la adresa: Municipiul Sibiu, Str. MASINISTILOR 14, Sibiu, jud. Sibiu, cod poștal 550233.
- MADOS SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 iulie 2026), MADOS SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Sibiu
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5630 din Sibiu, după cifra de afaceri.
- BAMA FLEX SRL · Municipiul Sibiu
- COFFEE TREE SRL · Sibiu
- GBM PRODUCTION SRL · Municipiul Sibiu
- LA CIOLAC - DEN SRL · Copșa Mică
- SIM SRL · Sibiu
- BEER FACTORY SIBIU S.R.L. · Sibiu
- SORIANA PUB SRL · Sibiu
- INCOME PRODUCTION SRL · Sibiu