ALPER-GEAM SRL
CUI RO16910290 · J35/3216/2004 · Municipiul Timișoara, Timiș
ALPER-GEAM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Timișoara, județul Timiș, înființată la 4 noiembrie 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J35/3216/2004. Activitatea principală, conform codului CAEN 9311, este „Activități ale bazelor sportive". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO16910290). Conform bilanțului pe 2021, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare ALPER-GEAM SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO16910290
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/3216/2004
- EUID
- ROONRC.J35/3216/2004
- Data înființării
- 4 noiembrie 2004 (21 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 29 august 2026
Sediul social ALPER-GEAM SRL
- Adresă
- B-dul CONSTANTIN BRÂNCOVEANU 33, Municipiul Timișoara, jud. Timiș, cod poștal 1900
- Localitate
- Municipiul Timișoara
- Județ
- Timiș
Domeniul de activitate ALPER-GEAM SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 9311 – Activități ale bazelor sportive
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 9311,9329
Date de bilanț ALPER-GEAM SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 140.832 lei | -24.925 lei | 0 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2021: -24.925 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 122% din activele totale în 2021.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ALPER-GEAM SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Mo••• ••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ALPER-GEAM SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ALPER-GEAM SRL
- Ce cod CAEN are ALPER-GEAM SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ALPER-GEAM SRL este 9311 – Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev. 3), echivalent cu 9311,9329 în CAEN Rev. 2.
- Este ALPER-GEAM SRL plătitoare de TVA?
- Da. ALPER-GEAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO16910290.
- Când a fost înființată ALPER-GEAM SRL?
- ALPER-GEAM SRL a fost înființată pe 4 noiembrie 2004 și are o vechime de 21 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ALPER-GEAM SRL în 2021?
- În 2021, ALPER-GEAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul ALPER-GEAM SRL?
- Administratorul firmei ALPER-GEAM SRL, conform Registrului Comerțului, este Mo••• ••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ALPER-GEAM SRL?
- Leadero are pentru ALPER-GEAM SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ALPER-GEAM SRL?
- Sediul social al firmei ALPER-GEAM SRL este la adresa: B-dul CONSTANTIN BRÂNCOVEANU 33, Municipiul Timișoara, jud. Timiș, cod poștal 1900.
- ALPER-GEAM SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (29 august 2026), ALPER-GEAM SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Timiș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9311 din Timiș, după cifra de afaceri.
- AMAZONIA AQUAPARK S.R.L. · Municipiul Timișoara
- BANU SPORT SRL · Municipiul Timișoara
- FRIEND'S ARENA SRL · Municipiul Timișoara
- ONE MOVE CLIMBING S.R.L. · Municipiul Timișoara
- PREMIER ARENA S.R.L. · Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă
- TOP SIDE SPORTS SRL · Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița
- SM & SR HOUSE CONSTRUCT SRL · Sat Giroc, Comuna Giroc
- CMC CART-TOUR SRL · Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița