PLANNING OFFICE SRL
CUI RO17078381 · J2004001260199 · Gheorgheni, Harghita
PLANNING OFFICE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Gheorgheni, județul Harghita, înființată la 24 decembrie 2004 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2004001260199. Activitatea principală, conform codului CAEN 7112, este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO17078381). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 859.688 lei, un profit net de 523.822 lei, 3 angajați.
Date de identificare PLANNING OFFICE SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO17078381
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004001260199
- EUID
- ROONRC.J2004001260199
- Data înființării
- 24 decembrie 2004 (21 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 3
- Verificat la ANAF
- 29 august 2026
Sediul social PLANNING OFFICE SRL
- Adresă
- Str. AGRICULTORILOR 20, Gheorgheni, HARGHITA, Gheorgheni, jud. Harghita, cod poștal 535500
- Localitate
- Gheorgheni
- Județ
- Harghita
Domeniul de activitate PLANNING OFFICE SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 7112
Date de bilanț PLANNING OFFICE SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 859.688 lei | 523.822 lei | 99.188 lei | 847.794 lei | 3 |
| 2024 | 559.446 lei | 198.552 lei | 63.255 lei | 523.972 lei | 3 |
| 2023 | 1.213.206 lei | 905.907 lei | 221.579 lei | 1.231.420 lei | 3 |
| 2022 | 636.495 lei | 335.870 lei | 90.876 lei | 685.514 lei | 4 |
| 2021 | 573.002 lei | 291.175 lei | 186.000 lei | 1.049.643 lei | 4 |
- • Datoriile reprezintă 10% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 54% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere PLANNING OFFICE SRL
- Telefon 1
- 02•• ••• •••
- Telefon 2
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ta••• •••
- Administrator
- Ba••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru PLANNING OFFICE SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre PLANNING OFFICE SRL
- Ce cod CAEN are PLANNING OFFICE SRL?
- Codul CAEN principal al firmei PLANNING OFFICE SRL este 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7112 în CAEN Rev. 2.
- Este PLANNING OFFICE SRL plătitoare de TVA?
- Da. PLANNING OFFICE SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO17078381.
- Când a fost înființată PLANNING OFFICE SRL?
- PLANNING OFFICE SRL a fost înființată pe 24 decembrie 2004 și are o vechime de 21 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut PLANNING OFFICE SRL în 2025?
- În 2025, PLANNING OFFICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 859.688 lei și un profit net de 523.822 lei, cu 3 angajați.
- Cine este administratorul PLANNING OFFICE SRL?
- Administratorul firmei PLANNING OFFICE SRL, conform Registrului Comerțului, este Ta••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta PLANNING OFFICE SRL?
- Leadero are pentru PLANNING OFFICE SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul PLANNING OFFICE SRL?
- Sediul social al firmei PLANNING OFFICE SRL este la adresa: Str. AGRICULTORILOR 20, Gheorgheni, HARGHITA, Gheorgheni, jud. Harghita, cod poștal 535500.
- PLANNING OFFICE SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (29 august 2026), PLANNING OFFICE SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Harghita
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7112 din Harghita, după cifra de afaceri.
- CONSTRUCTASIST SRL · Odorheiu Secuiesc
- TOPO SERVICE SA · Miercurea Ciuc
- TOTAL PROIECT SRL · Odorheiu Secuiesc
- CURSOR-HAFE SRL · Miercurea Ciuc
- PRECISE WATER SRL · Miercurea Ciuc
- PROING CONSULT S.A. · Miercurea Ciuc
- GEOTOP SRL · Odorheiu Secuiesc
- GAZ PROCONSZ SRL · Miercurea Ciuc