COLECT INDUSTRIES SRL
CUI RO17444725 · J35/1164/2005 · Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, Timiș
COLECT INDUSTRIES SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, județul Timiș, înființată la 5 aprilie 2005 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J35/1164/2005. Activitatea principală, conform codului CAEN 4677, este „Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO17444725).
Date de identificare COLECT INDUSTRIES SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO17444725
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/1164/2005
- EUID
- ROONRC.J35/1164/2005
- Data înființării
- 5 aprilie 2005 (21 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social COLECT INDUSTRIES SRL
- Adresă
- ORȘ. SÂNNICOLAU MARE, DRUMUL TIMISORII VECHI, NR.8A, Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, jud. Timiș, cod poștal 1976
- Localitate
- Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare
- Județ
- Timiș
Domeniul de activitate COLECT INDUSTRIES SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4677 – Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
Date de bilanț COLECT INDUSTRIES SRL
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere COLECT INDUSTRIES SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- To••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru COLECT INDUSTRIES SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre COLECT INDUSTRIES SRL
- Ce cod CAEN are COLECT INDUSTRIES SRL?
- Codul CAEN principal al firmei COLECT INDUSTRIES SRL este 4677 – Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev. 3).
- Este COLECT INDUSTRIES SRL plătitoare de TVA?
- Da. COLECT INDUSTRIES SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO17444725.
- Când a fost înființată COLECT INDUSTRIES SRL?
- COLECT INDUSTRIES SRL a fost înființată pe 5 aprilie 2005 și are o vechime de 21 ani.
- Cine este administratorul COLECT INDUSTRIES SRL?
- Administratorul firmei COLECT INDUSTRIES SRL, conform Registrului Comerțului, este To••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta COLECT INDUSTRIES SRL?
- Leadero are pentru COLECT INDUSTRIES SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul COLECT INDUSTRIES SRL?
- Sediul social al firmei COLECT INDUSTRIES SRL este la adresa: ORȘ. SÂNNICOLAU MARE, DRUMUL TIMISORII VECHI, NR.8A, Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, jud. Timiș, cod poștal 1976.
- COLECT INDUSTRIES SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), COLECT INDUSTRIES SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Timiș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4677 din Timiș, după cifra de afaceri.
- EDY METAL SRL · Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare
- MAGTIM KAT RECYCLING SRL · Municipiul Timișoara
- NCC CLEAN RECOVERY SRL · Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz
- WASTE TO MATERIALS S.R.L. · Sat Otvești, Comuna Sacoșu Turcesc
- BANG DA PLAST S.R.L. · Municipiul Timișoara
- ZACAMANTUL SRL · Sat Hodoni, Comuna Satchinez
- RETEX TRADE & REC S.R.L. · Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă
- ADERO ROHSTOFF SRL · Sat Barateaz, Comuna Satchinez