DOMINGO SRL

CUI RO17761740 · J2005000932331 · Broșteni, Suceava

În funcțiune

DOMINGO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Broșteni, județul Suceava, înființată la 7 iulie 2005 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2005000932331. Activitatea principală, conform codului CAEN 4755, este „Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO17761740). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 874.032 lei, un profit net de 15.096 lei, 3 angajați.

Date de identificare DOMINGO SRL

CUI / Cod fiscal
RO17761740
Nr. Registrul Comerțului
J2005000932331
EUID
ROONRC.J2005000932331
Data înființării
7 iulie 2005 (21 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
3
Verificat la ANAF
29 august 2026

Sediul social DOMINGO SRL

Adresă
Oraș Broșteni, STR. MIHAI BĂCESCU 1, Broșteni, jud. Suceava, cod poștal 727221
Localitate
Broșteni
Județ
Suceava

Domeniul de activitate DOMINGO SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4755 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Echivalent CAEN Rev. 2
4759,4778,4789,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Date de bilanț DOMINGO SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025874.032 lei15.096 lei757.226 lei286.689 lei3
2024805.491 lei236.948 lei572.370 lei271.593 lei2
2023214.514 lei−79.000 lei298.978 lei-44.355 lei2
2022204.980 lei−104.672 lei352.660 lei-70.355 lei2
2021205.542 lei−79.908 lei357.409 lei-45.683 lei2
  • Datoriile reprezintă 73% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere DOMINGO SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Gî••• •••
Administrator
Ol••• •••
Administrator
Lo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru DOMINGO SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre DOMINGO SRL

Ce cod CAEN are DOMINGO SRL?
Codul CAEN principal al firmei DOMINGO SRL este 4755 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4759,4778,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este DOMINGO SRL plătitoare de TVA?
Da. DOMINGO SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO17761740.
Când a fost înființată DOMINGO SRL?
DOMINGO SRL a fost înființată pe 7 iulie 2005 și are o vechime de 21 ani.
Ce cifră de afaceri a avut DOMINGO SRL în 2025?
În 2025, DOMINGO SRL a raportat o cifră de afaceri de 874.032 lei și un profit net de 15.096 lei, cu 3 angajați.
Cine este administratorul DOMINGO SRL?
Administratorul firmei DOMINGO SRL, conform Registrului Comerțului, este Gî••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta DOMINGO SRL?
Leadero are pentru DOMINGO SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul DOMINGO SRL?
Sediul social al firmei DOMINGO SRL este la adresa: Oraș Broșteni, STR. MIHAI BĂCESCU 1, Broșteni, jud. Suceava, cod poștal 727221.
DOMINGO SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (29 august 2026), DOMINGO SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Suceava

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4755 din Suceava, după cifra de afaceri.