AGRIFARM SRL
CUI 18219870 · J08/3033/2005 · Sat Vulcan, Comuna Vulcan, Brașov
AGRIFARM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Vulcan, Comuna Vulcan, județul Brașov, înființată la 15 decembrie 2005 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J08/3033/2005. Activitatea principală, conform codului CAEN 0111, este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 15.655.766 lei, un profit net de 1.747.259 lei, 12 angajați.
Date de identificare AGRIFARM SRL
- CUI / Cod fiscal
- 18219870
- Nr. Registrul Comerțului
- J08/3033/2005
- EUID
- ROONRC.J08/3033/2005
- Data înființării
- 15 decembrie 2005 (20 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 12
- Verificat la ANAF
- 12 iulie 2026
Sediul social AGRIFARM SRL
- Adresă
- Str. Laterală 542, Sat Vulcan, Comuna Vulcan, jud. Brașov, cod poștal 507270
- Localitate
- Sat Vulcan, Comuna Vulcan
- Județ
- Brașov
Domeniul de activitate AGRIFARM SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 0111 – Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 0111
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 0112 – Cultivarea orezului
- 0113 – Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
- 0114 – Cultivarea trestiei de zahăr
- 0115 – Cultivarea tutunului
- 0116 – Cultivarea plantelor pentru fibre textile
- 0119 – Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
- 0121 – Cultivarea strugurilor
- 0122 – Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
- 0123 – Cultivarea fructelor citrice
- 0124 – Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
- 0125 – Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
- 0126 – Cultivarea fructelor oleaginoase
Date de bilanț AGRIFARM SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.655.766 lei | 1.747.259 lei | 1.408.562 lei | 15.793.621 lei | 12 |
| 2024 | 7.781.569 lei | 93.892 lei | 2.912.334 lei | 15.712.633 lei | 15 |
| 2023 | 14.310.379 lei | 169.045 lei | 7.710.642 lei | 15.618.741 lei | 17 |
| 2022 | 17.662.396 lei | 4.579.667 lei | 4.667.507 lei | 16.369.631 lei | 14 |
| 2021 | 17.292.992 lei | 4.577.493 lei | 4.949.838 lei | 18.490.674 lei | 13 |
- • Datoriile reprezintă 8% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 101% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere AGRIFARM SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Gî••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru AGRIFARM SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre AGRIFARM SRL
- Ce cod CAEN are AGRIFARM SRL?
- Codul CAEN principal al firmei AGRIFARM SRL este 0111 – Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0111 în CAEN Rev. 2.
- Este AGRIFARM SRL plătitoare de TVA?
- Nu. AGRIFARM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 18219870, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată AGRIFARM SRL?
- AGRIFARM SRL a fost înființată pe 15 decembrie 2005 și are o vechime de 20 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut AGRIFARM SRL în 2025?
- În 2025, AGRIFARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 15.655.766 lei și un profit net de 1.747.259 lei, cu 12 angajați.
- Cine este administratorul AGRIFARM SRL?
- Administratorul firmei AGRIFARM SRL, conform Registrului Comerțului, este Gî••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta AGRIFARM SRL?
- Leadero are pentru AGRIFARM SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul AGRIFARM SRL?
- Sediul social al firmei AGRIFARM SRL este la adresa: Str. Laterală 542, Sat Vulcan, Comuna Vulcan, jud. Brașov, cod poștal 507270.
- AGRIFARM SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (12 iulie 2026), AGRIFARM SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Brașov
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0111 din Brașov, după cifra de afaceri.
- AGRONOVA SRL · Brașov
- MORANI CONSTRUCT SRL · Zărnești
- BAVARIA FARMING SRL · Prejmer
- RICHIGER SRL · Crizbav
- SC AGRICOL CARM INVEST SRL · Voila
- HIBRIDUL SA · Sat Prejmer, Comuna Prejmer
- COX AGRINED SRL · SĂCELE
- K.P.M.W. AGRO SRL · Satu Nou