ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
CUI RO18548031 · J13/1014/2006 · Constanța, Constanța
ATLAS TRANSLOGISTICS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Constanța, județul Constanța, înființată la 3 aprilie 2006 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J13/1014/2006. Activitatea principală, conform codului CAEN 5231, este „Activități de intermediere pentru transportul de marfă". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO18548031). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 29.922.432 lei, un profit net de 556.680 lei, 46 angajați.
Date de identificare ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO18548031
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/1014/2006
- EUID
- ROONRC.J13/1014/2006
- Data înființării
- 3 aprilie 2006 (20 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 46
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
- Adresă
- Municipiul Constanța, A. S. PUȘKIN 28, Constanța, jud. Constanța, cod poștal 900664
- Localitate
- Constanța
- Județ
- Constanța
Domeniul de activitate ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 5231 – Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 5229,8299
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
Date de bilanț ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.922.432 lei | 556.680 lei | 17.275.800 lei | 2.093.285 lei | 46 |
| 2024 | 32.551.137 lei | 1.326.614 lei | 17.825.740 lei | 3.203.272 lei | 58 |
| 2023 | 31.645.961 lei | 1.511.649 lei | 13.236.128 lei | 2.500.982 lei | 58 |
| 2022 | 31.427.720 lei | 2.231.147 lei | 15.161.764 lei | 2.231.387 lei | 51 |
| 2021 | 25.057.126 lei | 385.797 lei | 15.822.199 lei | 2.600.437 lei | 46 |
- ▲ Datoriile reprezintă 90% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
- Telefon 1
- 07•• ••• •••
- Telefon 2
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Io••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ATLAS TRANSLOGISTICS SRL
- Ce cod CAEN are ATLAS TRANSLOGISTICS SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ATLAS TRANSLOGISTICS SRL este 5231 – Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5229,8299 în CAEN Rev. 2.
- Este ATLAS TRANSLOGISTICS SRL plătitoare de TVA?
- Da. ATLAS TRANSLOGISTICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO18548031.
- Când a fost înființată ATLAS TRANSLOGISTICS SRL?
- ATLAS TRANSLOGISTICS SRL a fost înființată pe 3 aprilie 2006 și are o vechime de 20 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ATLAS TRANSLOGISTICS SRL în 2025?
- În 2025, ATLAS TRANSLOGISTICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 29.922.432 lei și un profit net de 556.680 lei, cu 46 angajați.
- Cine este administratorul ATLAS TRANSLOGISTICS SRL?
- Administratorul firmei ATLAS TRANSLOGISTICS SRL, conform Registrului Comerțului, este Io••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ATLAS TRANSLOGISTICS SRL?
- Leadero are pentru ATLAS TRANSLOGISTICS SRL numere de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ATLAS TRANSLOGISTICS SRL?
- Sediul social al firmei ATLAS TRANSLOGISTICS SRL este la adresa: Municipiul Constanța, A. S. PUȘKIN 28, Constanța, jud. Constanța, cod poștal 900664.
- ATLAS TRANSLOGISTICS SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), ATLAS TRANSLOGISTICS SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Constanța
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5231 din Constanța, după cifra de afaceri.
- SEA TRADE SHIPPING SRL · Constanța
- EXCLUSIVE SHIPPING SERVICES SRL · Constanța
- ROMAR SHIPPING AGENCY SRL · Constanța
- ASTRAMAR SHIPPING AND CONSULTING S.R.L. · Constanta
- ELOGISTICS CORPORATION S.R.L. · Constanța
- SEAL EXPRESS LOGISTICS SRL · Constanța
- ARIES LOGISTICS SRL · Constanța
- BLACK SEA LOGISTIC GLOBAL SRL · Constanța