PREST LUX SRL

CUI RO18669068 · J31/349/2006 · Zalău, Sălaj

În funcțiune

PREST LUX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Zalău, județul Sălaj, înființată la 15 mai 2006 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J31/349/2006. Activitatea principală, conform codului CAEN 8121, este „Activități generale de curățenie a clădirilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO18669068). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.198.633 lei, un profit net de 478.292 lei, 21 angajați.

Date de identificare PREST LUX SRL

CUI / Cod fiscal
RO18669068
Nr. Registrul Comerțului
J31/349/2006
EUID
ROONRC.J31/349/2006
Data înființării
15 mai 2006 (20 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
21
Verificat la ANAF
25 iulie 2026

Sediul social PREST LUX SRL

Adresă
Municipiul Zalău, CERBULUI 43, Zalău, jud. Sălaj
Localitate
Zalău
Județ
Sălaj

Domeniul de activitate PREST LUX SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
Echivalent CAEN Rev. 2
8121
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat

Date de bilanț PREST LUX SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20252.198.633 lei478.292 lei336.316 lei689.478 lei21
20241.741.841 lei362.705 lei477.484 lei594.890 lei19
20231.106.365 lei396.008 lei340.457 lei592.055 lei10
2022759.607 lei211.174 lei132.939 lei541.030 lei9
2021591.405 lei92.066 lei137.522 lei499.787 lei9
  • Datoriile reprezintă 33% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 26% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere PREST LUX SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Su••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru PREST LUX SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre PREST LUX SRL

Ce cod CAEN are PREST LUX SRL?
Codul CAEN principal al firmei PREST LUX SRL este 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8121 în CAEN Rev. 2.
Este PREST LUX SRL plătitoare de TVA?
Da. PREST LUX SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO18669068.
Când a fost înființată PREST LUX SRL?
PREST LUX SRL a fost înființată pe 15 mai 2006 și are o vechime de 20 ani.
Ce cifră de afaceri a avut PREST LUX SRL în 2025?
În 2025, PREST LUX SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.198.633 lei și un profit net de 478.292 lei, cu 21 angajați.
Cine este administratorul PREST LUX SRL?
Administratorul firmei PREST LUX SRL, conform Registrului Comerțului, este Su••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta PREST LUX SRL?
Leadero are pentru PREST LUX SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul PREST LUX SRL?
Sediul social al firmei PREST LUX SRL este la adresa: Municipiul Zalău, CERBULUI 43, Zalău, jud. Sălaj.
PREST LUX SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (25 iulie 2026), PREST LUX SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sălaj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8121 din Sălaj, după cifra de afaceri.