BMCEL SRL
CUI RO18796568 · J35/2054/2006 · Municipiul Timișoara, Timiș
BMCEL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Timișoara, județul Timiș, înființată la 26 iunie 2006 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J35/2054/2006. Activitatea principală, conform codului CAEN 2620, este „Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO18796568). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 259.914 lei, o pierdere netă de 22.798 lei, 1 angajat.
Date de identificare BMCEL SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO18796568
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/2054/2006
- EUID
- ROONRC.J35/2054/2006
- Data înființării
- 26 iunie 2006 (20 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social BMCEL SRL
- Adresă
- Str. MURES 134A, Municipiul Timișoara, jud. Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara
- Județ
- Timiș
Domeniul de activitate BMCEL SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 2620 – Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 2620
Date de bilanț BMCEL SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 259.914 lei | −22.798 lei | 55.882 lei | 94.928 lei | 1 |
| 2024 | 319.954 lei | 50.844 lei | 86.573 lei | 117.723 lei | 1 |
| 2023 | 503.962 lei | 145.378 lei | 352.771 lei | 66.880 lei | 1 |
| 2022 | 188.557 lei | 33.741 lei | 605.476 lei | -78.497 lei | - |
| 2021 | 174.739 lei | −53.939 lei | 187.916 lei | -112.239 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 37% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 22.798 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 19% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere BMCEL SRL
- Telefon 1
- 02•• ••• •••
- Telefon 2
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Bu••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru BMCEL SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre BMCEL SRL
- Ce cod CAEN are BMCEL SRL?
- Codul CAEN principal al firmei BMCEL SRL este 2620 – Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2620 în CAEN Rev. 2.
- Este BMCEL SRL plătitoare de TVA?
- Da. BMCEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO18796568.
- Când a fost înființată BMCEL SRL?
- BMCEL SRL a fost înființată pe 26 iunie 2006 și are o vechime de 20 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut BMCEL SRL în 2025?
- În 2025, BMCEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 259.914 lei și o pierdere netă de 22.798 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul BMCEL SRL?
- Administratorul firmei BMCEL SRL, conform Registrului Comerțului, este Bu••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta BMCEL SRL?
- Leadero are pentru BMCEL SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul BMCEL SRL?
- Sediul social al firmei BMCEL SRL este la adresa: Str. MURES 134A, Municipiul Timișoara, jud. Timiș.
- BMCEL SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), BMCEL SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Timiș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2620 din Timiș, după cifra de afaceri.
- PRINTOPIA SRL · Municipiul Timișoara
- GO COMPUTERS SRL · Municipiul Timișoara
- FASTER GROUP SRL · Municipiul Timișoara
- DIN CE IN CE MAI BINE SRL · Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă
- BETA PLAY SRL · Timiș
- SUUNTO SRL · Sat Dudeștii Noi, Comuna Dudeștii Noi
- EPITEX INDUSTRIES SRL · Municipiul Timișoara
- DM PACK RO SRL · Municipiul Timișoara