AUTO TOTAL PREST SRL

CUI 19015088 · J2006000957014 · Sebeș, Alba

În funcțiune

AUTO TOTAL PREST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sebeș, județul Alba, înființată la 14 septembrie 2006 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2006000957014. Activitatea principală, conform codului CAEN 0147, este „Creșterea păsărilor". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 9.250.819 lei, un profit net de 518.987 lei, 17 angajați.

Date de identificare AUTO TOTAL PREST SRL

CUI / Cod fiscal
19015088
Nr. Registrul Comerțului
J2006000957014
EUID
ROONRC.J2006000957014
Data înființării
14 septembrie 2006 (19 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
17
Verificat la ANAF
28 aprilie 2026

Sediul social AUTO TOTAL PREST SRL

Adresă
Municipiul Sebeș, Str. DORIN PAVEL 59, Sebeș, jud. Alba
Localitate
Sebeș
Județ
Alba

Domeniul de activitate AUTO TOTAL PREST SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
0147 – Creșterea păsărilor
Echivalent CAEN Rev. 2
0147,0149,0162

Date de bilanț AUTO TOTAL PREST SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20259.250.819 lei518.987 lei5.358.509 lei3.330.555 lei17
20244.702.241 lei215.444 lei5.071.562 lei2.811.557 lei16
20236.097.488 lei269.681 lei3.258.285 lei2.639.591 lei12
20229.027.548 lei415.462 lei1.455.856 lei2.372.974 lei12
20216.167.187 lei773.556 lei1.494.024 lei1.970.292 lei11
  • Datoriile reprezintă 41% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 97% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere AUTO TOTAL PREST SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Fă••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru AUTO TOTAL PREST SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre AUTO TOTAL PREST SRL

Ce cod CAEN are AUTO TOTAL PREST SRL?
Codul CAEN principal al firmei AUTO TOTAL PREST SRL este 0147 – Creșterea păsărilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0147,0149,0162 în CAEN Rev. 2.
Este AUTO TOTAL PREST SRL plătitoare de TVA?
Nu. AUTO TOTAL PREST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 19015088, fără prefixul RO).
Când a fost înființată AUTO TOTAL PREST SRL?
AUTO TOTAL PREST SRL a fost înființată pe 14 septembrie 2006 și are o vechime de 19 ani.
Ce cifră de afaceri a avut AUTO TOTAL PREST SRL în 2025?
În 2025, AUTO TOTAL PREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.250.819 lei și un profit net de 518.987 lei, cu 17 angajați.
Cine este administratorul AUTO TOTAL PREST SRL?
Administratorul firmei AUTO TOTAL PREST SRL, conform Registrului Comerțului, este Fă••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta AUTO TOTAL PREST SRL?
Leadero are pentru AUTO TOTAL PREST SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul AUTO TOTAL PREST SRL?
Sediul social al firmei AUTO TOTAL PREST SRL este la adresa: Municipiul Sebeș, Str. DORIN PAVEL 59, Sebeș, jud. Alba.
AUTO TOTAL PREST SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 aprilie 2026), AUTO TOTAL PREST SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Alba

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0147 din Alba, după cifra de afaceri.