DIEGO CLUJ SRL
CUI RO19168537 · J05/2256/2006 · Oradea, Bihor
DIEGO CLUJ SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Oradea, județul Bihor, înființată la 6 noiembrie 2006 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J05/2256/2006. Activitatea principală, conform codului CAEN 4753, este „Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO19168537). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 432.737 lei, un profit net de 25.383 lei, 1 angajat.
Date de identificare DIEGO CLUJ SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO19168537
- Nr. Registrul Comerțului
- J05/2256/2006
- EUID
- ROONRC.J05/2256/2006
- Data înființării
- 6 noiembrie 2006 (19 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social DIEGO CLUJ SRL
- Adresă
- Municipiul Oradea, Str. MATEI CORVIN 138, Oradea, jud. Bihor, cod poștal 410144
- Localitate
- Oradea
- Județ
- Bihor
Domeniul de activitate DIEGO CLUJ SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4753 – Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4753,4789,4791,4799
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 4
- 4719
- 4751 – Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4759
- 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Date de bilanț DIEGO CLUJ SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 432.737 lei | 25.383 lei | 2.175.354 lei | 2.210.056 lei | 1 |
| 2024 | 408.761 lei | 43.792 lei | 2.436.920 lei | 2.184.673 lei | 1 |
| 2023 | 310.791 lei | −191 lei | 2.690.637 lei | 2.140.880 lei | 3 |
| 2022 | 45.621 lei | −270.494 lei | 2.916.399 lei | 2.686.016 lei | 3 |
| 2021 | 3.929.659 lei | −246.686 lei | 4.059.056 lei | 2.956.510 lei | 9 |
- • Datoriile reprezintă 49% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DIEGO CLUJ SRL
- Telefon 1
- 07•• ••• •••
- Telefon 2
- 03•• ••• •••
- Administrator
- Sz••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DIEGO CLUJ SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DIEGO CLUJ SRL
- Ce cod CAEN are DIEGO CLUJ SRL?
- Codul CAEN principal al firmei DIEGO CLUJ SRL este 4753 – Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4753,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
- Este DIEGO CLUJ SRL plătitoare de TVA?
- Da. DIEGO CLUJ SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO19168537.
- Când a fost înființată DIEGO CLUJ SRL?
- DIEGO CLUJ SRL a fost înființată pe 6 noiembrie 2006 și are o vechime de 19 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DIEGO CLUJ SRL în 2025?
- În 2025, DIEGO CLUJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 432.737 lei și un profit net de 25.383 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul DIEGO CLUJ SRL?
- Administratorul firmei DIEGO CLUJ SRL, conform Registrului Comerțului, este Sz••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DIEGO CLUJ SRL?
- Leadero are pentru DIEGO CLUJ SRL numere de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DIEGO CLUJ SRL?
- Sediul social al firmei DIEGO CLUJ SRL este la adresa: Municipiul Oradea, Str. MATEI CORVIN 138, Oradea, jud. Bihor, cod poștal 410144.
- DIEGO CLUJ SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), DIEGO CLUJ SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bihor
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4753 din Bihor, după cifra de afaceri.
- TRUEHOME S.R.L. · Municipiul Oradea
- DIEGO ELEGANCE S.R.L. · Tinăud
- JULIAMON SRL · Oradea
- ALEBIA LUX SRL · Oradea
- COVORUL REGAL AL CASEI TALE S.R.L. · Municipiul Oradea
- ADIHOUSE DECOR S.R.L. · Loc. Peștiș, Oraș Aleșd
- VLADALPOPA S.R.L. · Municipiul Oradea
- LONDRES SRL · Oradea