BILL CONSTRUCT SRL
CUI RO21311530 · J34/191/2007 · Sat Baciu, Comuna Blejești, Teleorman
BILL CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Baciu, Comuna Blejești, județul Teleorman, înființată la 8 martie 2007 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J34/191/2007. Activitatea principală, conform codului CAEN 4120, este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO21311530). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 32.654.505 lei, un profit net de 4.519.372 lei, 76 angajați.
Date de identificare BILL CONSTRUCT SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO21311530
- Nr. Registrul Comerțului
- J34/191/2007
- EUID
- ROONRC.J34/191/2007
- Data înființării
- 8 martie 2007 (19 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 76
- Verificat la ANAF
- 4 iulie 2026
Sediul social BILL CONSTRUCT SRL
- Adresă
- BACIU, TELEORMAN, Sat Baciu, Comuna Blejești, jud. Teleorman, cod poștal 147016
- Localitate
- Sat Baciu, Comuna Blejești
- Județ
- Teleorman
Domeniul de activitate BILL CONSTRUCT SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 3832 – Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212 – Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane.
- 4213 – Construcția de poduri și tuneluri
- 4299 – Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a.
- 4311 – Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4329
- 4331 – Lucrări de ipsoserie
- 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
Date de bilanț BILL CONSTRUCT SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.654.505 lei | 4.519.372 lei | 10.978.657 lei | 16.436.466 lei | 76 |
| 2024 | 26.518.972 lei | 3.474.829 lei | 9.898.461 lei | 26.717.094 lei | 78 |
| 2023 | 29.753.779 lei | 9.385.648 lei | 11.560.636 lei | 23.842.265 lei | 64 |
| 2022 | 21.078.823 lei | 2.746.496 lei | 8.649.555 lei | 18.200.589 lei | 49 |
| 2021 | 10.664.611 lei | 451.092 lei | 9.107.320 lei | 15.904.093 lei | 47 |
- • Datoriile reprezintă 39% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 23% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere BILL CONSTRUCT SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Sa••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru BILL CONSTRUCT SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre BILL CONSTRUCT SRL
- Ce cod CAEN are BILL CONSTRUCT SRL?
- Codul CAEN principal al firmei BILL CONSTRUCT SRL este 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev. 3).
- Este BILL CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
- Da. BILL CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO21311530.
- Când a fost înființată BILL CONSTRUCT SRL?
- BILL CONSTRUCT SRL a fost înființată pe 8 martie 2007 și are o vechime de 19 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut BILL CONSTRUCT SRL în 2025?
- În 2025, BILL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.654.505 lei și un profit net de 4.519.372 lei, cu 76 angajați.
- Cine este administratorul BILL CONSTRUCT SRL?
- Administratorul firmei BILL CONSTRUCT SRL, conform Registrului Comerțului, este Sa••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta BILL CONSTRUCT SRL?
- Leadero are pentru BILL CONSTRUCT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul BILL CONSTRUCT SRL?
- Sediul social al firmei BILL CONSTRUCT SRL este la adresa: BACIU, TELEORMAN, Sat Baciu, Comuna Blejești, jud. Teleorman, cod poștal 147016.
- BILL CONSTRUCT SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (4 iulie 2026), BILL CONSTRUCT SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Teleorman
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4120 din Teleorman, după cifra de afaceri.
- REBEKA BAU CONSTRUCT SRL · Alexandria
- ART CONSTRUCT ACTIV VLU S.R.L. · Drăghinești
- DAMACC INDUSTRY S.R.L. · Sat Băbăița, Comuna Băbăița
- CIVIL DESIGN CONSTRUCT S.R.L. · Turnu Măgurele
- SEBCRIS CONSTRUCT SRL · Alexandria
- IDIS CONSTRUCT SERVICE SRL · Alexandria
- BAROC LINE S.R.L. · Alexandria
- MARICONSTRUCT SRL · Roșiori de Vede