ARROGANTISSIMA SRL

CUI RO22703834 · J35/4106/2007 · Municipiul Timișoara, Timiș

În funcțiune

ARROGANTISSIMA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Timișoara, județul Timiș, înființată la 7 noiembrie 2007 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J35/4106/2007. Activitatea principală, conform codului CAEN 4777, este „Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO22703834). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.071.930 lei, un profit net de 152.225 lei, 4 angajați.

Date de identificare ARROGANTISSIMA SRL

CUI / Cod fiscal
RO22703834
Nr. Registrul Comerțului
J35/4106/2007
EUID
ROONRC.J35/4106/2007
Data înființării
7 noiembrie 2007 (18 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
4
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social ARROGANTISSIMA SRL

Adresă
B-dul REGELE CAROL 1 18, Municipiul Timișoara, jud. Timiș, cod poștal 300180
Localitate
Municipiul Timișoara
Județ
Timiș

Domeniul de activitate ARROGANTISSIMA SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
Echivalent CAEN Rev. 2
4777,4789,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 5248

Date de bilanț ARROGANTISSIMA SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.071.930 lei152.225 lei733.854 lei152.465 lei4
2024925.534 lei275.024 lei154.024 lei385.916 lei4
2023613.812 lei68.508 lei133.810 lei110.892 lei4
2022298.335 lei−35.452 lei65.354 lei42.384 lei4
2021265.769 lei−6.912 lei73.376 lei77.837 lei3
  • Datoriile reprezintă 83% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 16% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ARROGANTISSIMA SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Tî••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ARROGANTISSIMA SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ARROGANTISSIMA SRL

Ce cod CAEN are ARROGANTISSIMA SRL?
Codul CAEN principal al firmei ARROGANTISSIMA SRL este 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4777,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este ARROGANTISSIMA SRL plătitoare de TVA?
Da. ARROGANTISSIMA SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO22703834.
Când a fost înființată ARROGANTISSIMA SRL?
ARROGANTISSIMA SRL a fost înființată pe 7 noiembrie 2007 și are o vechime de 18 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ARROGANTISSIMA SRL în 2025?
În 2025, ARROGANTISSIMA SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.071.930 lei și un profit net de 152.225 lei, cu 4 angajați.
Cine este administratorul ARROGANTISSIMA SRL?
Administratorul firmei ARROGANTISSIMA SRL, conform Registrului Comerțului, este Tî••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ARROGANTISSIMA SRL?
Leadero are pentru ARROGANTISSIMA SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ARROGANTISSIMA SRL?
Sediul social al firmei ARROGANTISSIMA SRL este la adresa: B-dul REGELE CAROL 1 18, Municipiul Timișoara, jud. Timiș, cod poștal 300180.
ARROGANTISSIMA SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), ARROGANTISSIMA SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Timiș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4777 din Timiș, după cifra de afaceri.