AVATEX SRL
CUI RO22737276 · J2007001426107 · Buzău, Buzău
AVATEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Buzău, județul Buzău, înființată la 13 noiembrie 2007 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2007001426107. Activitatea principală, conform codului CAEN 1392, este „Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO22737276). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 22.996 lei, un profit net de 13.778 lei, 0 angajați.
Date de identificare AVATEX SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO22737276
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007001426107
- EUID
- ROONRC.J2007001426107
- Data înființării
- 13 noiembrie 2007 (18 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 1 iulie 2026
Sediul social AVATEX SRL
- Adresă
- Str. UNIRII, Buzău, jud. Buzău
- Localitate
- Buzău
- Județ
- Buzău
Domeniul de activitate AVATEX SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 1392
Date de bilanț AVATEX SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.996 lei | 13.778 lei | 207.341 lei | -101.410 lei | 0 |
| 2024 | 45.246 lei | 25.358 lei | 205.718 lei | -115.188 lei | - |
| 2023 | 64.938 lei | 45.913 lei | 195.767 lei | -140.546 lei | - |
| 2022 | 6.806 lei | 6.464 lei | 213.585 lei | -186.209 lei | - |
| 2021 | 2.773 lei | 2.046 lei | 212.849 lei | -192.673 lei | - |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -101.410 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 196% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 49% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere AVATEX SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Da••• •••
- Administrator
- Da••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru AVATEX SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre AVATEX SRL
- Ce cod CAEN are AVATEX SRL?
- Codul CAEN principal al firmei AVATEX SRL este 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1392 în CAEN Rev. 2.
- Este AVATEX SRL plătitoare de TVA?
- Da. AVATEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO22737276.
- Când a fost înființată AVATEX SRL?
- AVATEX SRL a fost înființată pe 13 noiembrie 2007 și are o vechime de 18 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut AVATEX SRL în 2025?
- În 2025, AVATEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 22.996 lei și un profit net de 13.778 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul AVATEX SRL?
- Administratorul firmei AVATEX SRL, conform Registrului Comerțului, este Da••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta AVATEX SRL?
- Leadero are pentru AVATEX SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul AVATEX SRL?
- Sediul social al firmei AVATEX SRL este la adresa: Str. UNIRII, Buzău, jud. Buzău.
- AVATEX SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (1 iulie 2026), AVATEX SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Buzău
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1392 din Buzău, după cifra de afaceri.
- SPLINTER WEAR S.R.L. · Buzău
- PRACTIC PRODCOM SRL · Buzău
- HAPPY BED EUROTEXTIL S.R.L. · Municipiul Râmnicu Sărat
- ARMONI SRL · Rimnicu Sarat
- ADNA INTERDOM S.R.L. · Buzau
- PENTEX PROD S.R.L. · Buzau
- SPORUL SOCIETATE COOPERATIVA · Buzau
- AUTO CONFEX TAP S.R.L. · Mărăcineni