NELCOM TOTAL SRL
CUI RO22801581 · J32/1907/2007 · Sadu, Sibiu
NELCOM TOTAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sadu, județul Sibiu, înființată la 22 noiembrie 2007 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/1907/2007. Activitatea principală, conform codului CAEN 4222, este „Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO22801581). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 45.300 lei, o pierdere netă de 7.048 lei, 0 angajați.
Date de identificare NELCOM TOTAL SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO22801581
- Nr. Registrul Comerțului
- J32/1907/2007
- EUID
- ROONRC.J32/1907/2007
- Data înființării
- 22 noiembrie 2007 (18 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 8 aprilie 2026
Sediul social NELCOM TOTAL SRL
- Adresă
- Comuna Sadu, Str. VIȘINILOR 15, Sadu, jud. Sibiu, cod poștal 557220
- Localitate
- Sadu
- Județ
- Sibiu
Domeniul de activitate NELCOM TOTAL SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4222
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
Date de bilanț NELCOM TOTAL SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.300 lei | −7.048 lei | 26.423 lei | 77.265 lei | 0 |
| 2024 | 14.500 lei | −9.421 lei | 22.762 lei | 83.777 lei | - |
| 2023 | 189.741 lei | 64.485 lei | 20.582 lei | 93.197 lei | 1 |
| 2022 | 294.764 lei | 169.216 lei | 3.417 lei | 169.456 lei | 1 |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.470 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 25% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 7.048 lei.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 212% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere NELCOM TOTAL SRL
- Administrator
- Dă••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru NELCOM TOTAL SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre NELCOM TOTAL SRL
- Ce cod CAEN are NELCOM TOTAL SRL?
- Codul CAEN principal al firmei NELCOM TOTAL SRL este 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4222 în CAEN Rev. 2.
- Este NELCOM TOTAL SRL plătitoare de TVA?
- Da. NELCOM TOTAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO22801581.
- Când a fost înființată NELCOM TOTAL SRL?
- NELCOM TOTAL SRL a fost înființată pe 22 noiembrie 2007 și are o vechime de 18 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut NELCOM TOTAL SRL în 2025?
- În 2025, NELCOM TOTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 45.300 lei și o pierdere netă de 7.048 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul NELCOM TOTAL SRL?
- Administratorul firmei NELCOM TOTAL SRL, conform Registrului Comerțului, este Dă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul NELCOM TOTAL SRL?
- Sediul social al firmei NELCOM TOTAL SRL este la adresa: Comuna Sadu, Str. VIȘINILOR 15, Sadu, jud. Sibiu, cod poștal 557220.
- NELCOM TOTAL SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), NELCOM TOTAL SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Sibiu
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4222 din Sibiu, după cifra de afaceri.
- OSTENWEG SYSPLAN S.R.L. · Mediaș
- OSTENWEG MOUNTING POWER S.R.L. · Municipiul Mediaș
- ELECTROMONTAJ CARPATI SA · Municipiul Sibiu
- INTERVALLE GROUP SRL · Mediaș
- OSB INTERNATIONAL GROUP S.R.L. · Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie
- FMS CONSTRUCT MEDIAŞ S.R.L. · Municipiul Mediaș
- DOSOLAR SOLUTIONS S.R.L. · Sibiu
- T&G IORTOPAN JOBDONE S.R.L. · Municipiul Mediaș