ELDE INK COM SRL
CUI RO23179348 · J08/238/2008 · Rupea, Brașov
ELDE INK COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Rupea, județul Brașov, înființată la 4 februarie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J08/238/2008. Activitatea principală, conform codului CAEN 4669, este „Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO23179348).
Date de identificare ELDE INK COM SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO23179348
- Nr. Registrul Comerțului
- J08/238/2008
- EUID
- ROONRC.J08/238/2008
- Data înființării
- 4 februarie 2008 (18 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 8 aprilie 2026
Sediul social ELDE INK COM SRL
- Adresă
- Str. Muncii, Rupea, jud. Brașov, cod poștal 505500
- Localitate
- Rupea
- Județ
- Brașov
Domeniul de activitate ELDE INK COM SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4669 – Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 3
- 4666
- 4676
- 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
Date de bilanț ELDE INK COM SRL
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere ELDE INK COM SRL
- Administrator
- El••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ELDE INK COM SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ELDE INK COM SRL
- Ce cod CAEN are ELDE INK COM SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ELDE INK COM SRL este 4669 – Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev. 3).
- Este ELDE INK COM SRL plătitoare de TVA?
- Da. ELDE INK COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO23179348.
- Când a fost înființată ELDE INK COM SRL?
- ELDE INK COM SRL a fost înființată pe 4 februarie 2008 și are o vechime de 18 ani.
- Cine este administratorul ELDE INK COM SRL?
- Administratorul firmei ELDE INK COM SRL, conform Registrului Comerțului, este El••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul ELDE INK COM SRL?
- Sediul social al firmei ELDE INK COM SRL este la adresa: Str. Muncii, Rupea, jud. Brașov, cod poștal 505500.
- ELDE INK COM SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), ELDE INK COM SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Brașov
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4669 din Brașov, după cifra de afaceri.
- MULTI DEVELOPMENT SRL · Săcele
- KRON POWER MT S.R.L. · Municipiul Brașov
- KHS SALES & SERVICE ROMANIA S.R.L. · Municipiul Brașov
- HERMANN DEPO & LOGISTIC SRL · Brașov
- EUROAFRO GOURMET SRL · Brașov
- MERUM SRL · Brașov
- MAXI TOOLS SERV S.R.L. · BRASOV
- RAMSTEEL TRADE SRL · Brașov