PROFESIONAL ECONT SRL
CUI RO23316461 · J2008000558226 · Iași, Iași
PROFESIONAL ECONT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Iași, județul Iași, înființată la 19 februarie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2008000558226. Activitatea principală, conform codului CAEN 6920, este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO23316461). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 4.076.641 lei, un profit net de 603.879 lei, 22 angajați.
Date de identificare PROFESIONAL ECONT SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO23316461
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008000558226
- EUID
- ROONRC.J2008000558226
- Data înființării
- 19 februarie 2008 (18 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 22
- Verificat la ANAF
- 28 aprilie 2026
Sediul social PROFESIONAL ECONT SRL
- Adresă
- Stradela GRĂDINARI, Iași, jud. Iași, cod poștal 700237
- Localitate
- Iași
- Județ
- Iași
Domeniul de activitate PROFESIONAL ECONT SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 6920
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Date de bilanț PROFESIONAL ECONT SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.076.641 lei | 603.879 lei | 1.187.447 lei | 606.808 lei | 22 |
| 2024 | 3.683.354 lei | 563.771 lei | 948.800 lei | 804.207 lei | 22 |
| 2023 | 2.827.960 lei | 787.805 lei | 603.078 lei | 788.045 lei | 18 |
| 2022 | 2.002.174 lei | 522.594 lei | 468.826 lei | 543.956 lei | 15 |
| 2021 | 1.025.723 lei | 193.859 lei | 551.441 lei | 236.198 lei | 11 |
- • Datoriile reprezintă 66% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 11% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere PROFESIONAL ECONT SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ra••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru PROFESIONAL ECONT SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre PROFESIONAL ECONT SRL
- Ce cod CAEN are PROFESIONAL ECONT SRL?
- Codul CAEN principal al firmei PROFESIONAL ECONT SRL este 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6920 în CAEN Rev. 2.
- Este PROFESIONAL ECONT SRL plătitoare de TVA?
- Da. PROFESIONAL ECONT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO23316461.
- Când a fost înființată PROFESIONAL ECONT SRL?
- PROFESIONAL ECONT SRL a fost înființată pe 19 februarie 2008 și are o vechime de 18 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut PROFESIONAL ECONT SRL în 2025?
- În 2025, PROFESIONAL ECONT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.076.641 lei și un profit net de 603.879 lei, cu 22 angajați.
- Cine este administratorul PROFESIONAL ECONT SRL?
- Administratorul firmei PROFESIONAL ECONT SRL, conform Registrului Comerțului, este Ra••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta PROFESIONAL ECONT SRL?
- Leadero are pentru PROFESIONAL ECONT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul PROFESIONAL ECONT SRL?
- Sediul social al firmei PROFESIONAL ECONT SRL este la adresa: Stradela GRĂDINARI, Iași, jud. Iași, cod poștal 700237.
- PROFESIONAL ECONT SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 aprilie 2026), PROFESIONAL ECONT SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Iași
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6920 din Iași, după cifra de afaceri.
- EXPERT-MIND SRL · Iași
- A & D EXPERT AUDIT SRL · Municipiul Iași
- INTEGRUM ARTCONT S.R.L. · Municipiul Iași
- AUDIT EXPERT CONSULT SRL · Iași
- AVISSO ACCOUNTING SERVICES SRL · Iași
- FISCONTEXPERT CONSULT SRL · Iași
- RR GROUP S.R.L. · Municipiul Iași
- SERVICII FINANCIARE ŞI CONSULTANŢĂ FISCALĂ SRL · Iași