TOTAL ROM PROIECT SRL
CUI RO23496060 · J03/603/2008 · Pitești, Argeș
TOTAL ROM PROIECT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Pitești, județul Argeș, înființată la 12 martie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J03/603/2008. Activitatea principală, conform codului CAEN 7499, este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO23496060). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 869.501 lei, un profit net de 222.350 lei, 3 angajați.
Date de identificare TOTAL ROM PROIECT SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO23496060
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/603/2008
- EUID
- ROONRC.J03/603/2008
- Data înființării
- 12 martie 2008 (18 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 3
- Verificat la ANAF
- 23 iunie 2026
Sediul social TOTAL ROM PROIECT SRL
- Adresă
- Municipiul Pitești, ȘTEFAN CEL MARE 39, Pitești, jud. Argeș
- Localitate
- Pitești
- Județ
- Argeș
Domeniul de activitate TOTAL ROM PROIECT SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 7490
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 3
- 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 – Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 7490
Date de bilanț TOTAL ROM PROIECT SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 869.501 lei | 222.350 lei | 361.555 lei | 560.596 lei | 3 |
| 2024 | 455.581 lei | 13.223 lei | 100.659 lei | 1.093.802 lei | 3 |
| 2023 | 671.300 lei | 300.741 lei | 136.743 lei | 1.080.579 lei | 3 |
| 2022 | 475.430 lei | 104.613 lei | 123.411 lei | 779.838 lei | 3 |
| 2021 | 494.856 lei | 101.423 lei | 183.231 lei | 675.224 lei | 3 |
- • Datoriile reprezintă 40% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 91% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere TOTAL ROM PROIECT SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Că••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru TOTAL ROM PROIECT SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre TOTAL ROM PROIECT SRL
- Ce cod CAEN are TOTAL ROM PROIECT SRL?
- Codul CAEN principal al firmei TOTAL ROM PROIECT SRL este 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7490 în CAEN Rev. 2.
- Este TOTAL ROM PROIECT SRL plătitoare de TVA?
- Da. TOTAL ROM PROIECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO23496060.
- Când a fost înființată TOTAL ROM PROIECT SRL?
- TOTAL ROM PROIECT SRL a fost înființată pe 12 martie 2008 și are o vechime de 18 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut TOTAL ROM PROIECT SRL în 2025?
- În 2025, TOTAL ROM PROIECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 869.501 lei și un profit net de 222.350 lei, cu 3 angajați.
- Cine este administratorul TOTAL ROM PROIECT SRL?
- Administratorul firmei TOTAL ROM PROIECT SRL, conform Registrului Comerțului, este Că••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta TOTAL ROM PROIECT SRL?
- Leadero are pentru TOTAL ROM PROIECT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul TOTAL ROM PROIECT SRL?
- Sediul social al firmei TOTAL ROM PROIECT SRL este la adresa: Municipiul Pitești, ȘTEFAN CEL MARE 39, Pitești, jud. Argeș.
- TOTAL ROM PROIECT SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (23 iunie 2026), TOTAL ROM PROIECT SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Argeș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7499 din Argeș, după cifra de afaceri.
- PROFESIONAL NEW CONSULT SRL · Municipiul Pitești
- LOGISTIC PAINT SHOP SRL · Uiasca
- IOGIO TOP BUSINESS S.R.L. · Pitești
- SIGMA SERVICES INTERNAŢIONAL SRL · Pitești
- VINORUM RECWINE S.R.L. · GLIMBOCELU
- NOVA LAND CONSULT SRL · Glâmbocelu
- APOMAR CONSULTING 2005 S.R.L. · PITESTI
- ROBOTICA SERVICE S.R.L. · Pitesti