MOPA CONSTRUCT SRL

CUI 23983082 · J2008000471523 · Giurgiu, Giurgiu

În funcțiune

MOPA CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Giurgiu, județul Giurgiu, înființată la 2 iunie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2008000471523. Activitatea principală, conform codului CAEN 6812, este „Dezvoltare (promovare) imobiliară". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 3.898.238 lei, un profit net de 194.193 lei, 5 angajați.

Date de identificare MOPA CONSTRUCT SRL

CUI / Cod fiscal
23983082
Nr. Registrul Comerțului
J2008000471523
EUID
ROONRC.J2008000471523
Data înființării
2 iunie 2008 (18 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
5
Verificat la ANAF
13 iulie 2026

Sediul social MOPA CONSTRUCT SRL

Adresă
Str VLAD ȚEPEȘ, Giurgiu, GIURGIU, Giurgiu, jud. Giurgiu
Localitate
Giurgiu
Județ
Giurgiu

Domeniul de activitate MOPA CONSTRUCT SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară
Echivalent CAEN Rev. 2
4110
Coduri CAEN secundare autorizate
4
  • 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 7022
  • 7111 – Activități de arhitectură
  • 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Date de bilanț MOPA CONSTRUCT SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20253.898.238 lei194.193 lei1.421.858 lei2.003.087 lei5
20242.594.942 lei374.364 lei245.803 lei3.105.703 lei9
20232.773.846 lei1.069.475 lei53.455 lei2.731.339 lei12
20223.400.288 lei690.968 lei206.663 lei1.761.863 lei7
20212.912.369 lei45.601 lei131.035 lei1.235.895 lei7
  • Datoriile reprezintă 42% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 50% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MOPA CONSTRUCT SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Po••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MOPA CONSTRUCT SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MOPA CONSTRUCT SRL

Ce cod CAEN are MOPA CONSTRUCT SRL?
Codul CAEN principal al firmei MOPA CONSTRUCT SRL este 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4110 în CAEN Rev. 2.
Este MOPA CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Nu. MOPA CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 23983082, fără prefixul RO).
Când a fost înființată MOPA CONSTRUCT SRL?
MOPA CONSTRUCT SRL a fost înființată pe 2 iunie 2008 și are o vechime de 18 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MOPA CONSTRUCT SRL în 2025?
În 2025, MOPA CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.898.238 lei și un profit net de 194.193 lei, cu 5 angajați.
Cine este administratorul MOPA CONSTRUCT SRL?
Administratorul firmei MOPA CONSTRUCT SRL, conform Registrului Comerțului, este Po••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MOPA CONSTRUCT SRL?
Leadero are pentru MOPA CONSTRUCT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MOPA CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei MOPA CONSTRUCT SRL este la adresa: Str VLAD ȚEPEȘ, Giurgiu, GIURGIU, Giurgiu, jud. Giurgiu.
MOPA CONSTRUCT SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (13 iulie 2026), MOPA CONSTRUCT SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Giurgiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6812 din Giurgiu, după cifra de afaceri.