SMADAROB SRL

CUI 24157194 · J16/1338/2008 · Filiasi, Dolj

În funcțiune

SMADAROB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Filiasi, județul Dolj, înființată la 8 iulie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J16/1338/2008. Activitatea principală, conform codului CAEN 2223, este „Fabricarea de uși și ferestre din material plastic". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 227.392 lei, un profit net de 46.178 lei, 1 angajat.

Date de identificare SMADAROB SRL

CUI / Cod fiscal
24157194
Nr. Registrul Comerțului
J16/1338/2008
EUID
ROONRC.J16/1338/2008
Data înființării
8 iulie 2008 (18 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
11 iulie 2026

Sediul social SMADAROB SRL

Adresă
Str. FLORILOR, Filiasi, jud. Dolj, cod poștal 205300
Localitate
Filiasi
Județ
Dolj

Domeniul de activitate SMADAROB SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Echivalent CAEN Rev. 2
2223
Coduri CAEN secundare autorizate
2
  • 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Date de bilanț SMADAROB SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025227.392 lei46.178 lei10.757 lei59.192 lei1
2024207.145 lei22.536 lei6.306 lei13.013 lei1
2023296.563 lei−21.539 lei33.693 lei-9.523 lei2
2022254.770 lei18.400 lei25.982 lei12.016 lei4
2021260.235 lei406 lei32.253 lei-6.384 lei4
  • Datoriile reprezintă 15% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 10% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere SMADAROB SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Sm••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru SMADAROB SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre SMADAROB SRL

Ce cod CAEN are SMADAROB SRL?
Codul CAEN principal al firmei SMADAROB SRL este 2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2223 în CAEN Rev. 2.
Este SMADAROB SRL plătitoare de TVA?
Nu. SMADAROB SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 24157194, fără prefixul RO).
Când a fost înființată SMADAROB SRL?
SMADAROB SRL a fost înființată pe 8 iulie 2008 și are o vechime de 18 ani.
Ce cifră de afaceri a avut SMADAROB SRL în 2025?
În 2025, SMADAROB SRL a raportat o cifră de afaceri de 227.392 lei și un profit net de 46.178 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul SMADAROB SRL?
Administratorul firmei SMADAROB SRL, conform Registrului Comerțului, este Sm••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta SMADAROB SRL?
Leadero are pentru SMADAROB SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul SMADAROB SRL?
Sediul social al firmei SMADAROB SRL este la adresa: Str. FLORILOR, Filiasi, jud. Dolj, cod poștal 205300.
SMADAROB SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (11 iulie 2026), SMADAROB SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Dolj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2223 din Dolj, după cifra de afaceri.