STILLVASIL SRL

CUI RO24529557 · J31/781/2008 · Șimleu Silvaniei, Sălaj

În funcțiune

STILLVASIL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Șimleu Silvaniei, județul Sălaj, înființată la 29 septembrie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J31/781/2008. Activitatea principală, conform codului CAEN 2562, este „Fabricarea articolelor de feronerie". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO24529557). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 71.224 lei, un profit net de 11.193 lei, 1 angajat.

Date de identificare STILLVASIL SRL

CUI / Cod fiscal
RO24529557
Nr. Registrul Comerțului
J31/781/2008
EUID
ROONRC.J31/781/2008
Data înființării
29 septembrie 2008 (17 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
25 iulie 2026

Sediul social STILLVASIL SRL

Adresă
Oraș Șimleu Silvaniei, Str. CLOȘCA 44 D, Șimleu Silvaniei, jud. Sălaj, cod poștal 455300
Localitate
Șimleu Silvaniei
Județ
Sălaj

Domeniul de activitate STILLVASIL SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
2562 – Fabricarea articolelor de feronerie
Echivalent CAEN Rev. 2
2572
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 2512 – Fabricarea de uși și ferestre din metal 8 8

Date de bilanț STILLVASIL SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202571.224 lei11.193 lei45.201 lei-21.471 lei1
202478.085 lei−30.168 lei67.722 lei-32.663 lei1
2023108.609 lei5.121 lei68.896 lei-2.496 lei1
2022112.180 lei2.335 lei70.129 lei-7.617 lei2
2021155.046 lei−44.313 lei65.452 lei-9.952 lei4
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -21.471 lei.
  • Datoriile reprezintă 194% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere STILLVASIL SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Va••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru STILLVASIL SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre STILLVASIL SRL

Ce cod CAEN are STILLVASIL SRL?
Codul CAEN principal al firmei STILLVASIL SRL este 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2572 în CAEN Rev. 2.
Este STILLVASIL SRL plătitoare de TVA?
Da. STILLVASIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO24529557.
Când a fost înființată STILLVASIL SRL?
STILLVASIL SRL a fost înființată pe 29 septembrie 2008 și are o vechime de 17 ani.
Ce cifră de afaceri a avut STILLVASIL SRL în 2025?
În 2025, STILLVASIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 71.224 lei și un profit net de 11.193 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul STILLVASIL SRL?
Administratorul firmei STILLVASIL SRL, conform Registrului Comerțului, este Va••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta STILLVASIL SRL?
Leadero are pentru STILLVASIL SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul STILLVASIL SRL?
Sediul social al firmei STILLVASIL SRL este la adresa: Oraș Șimleu Silvaniei, Str. CLOȘCA 44 D, Șimleu Silvaniei, jud. Sălaj, cod poștal 455300.
STILLVASIL SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (25 iulie 2026), STILLVASIL SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sălaj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2562 din Sălaj, după cifra de afaceri.