MAŞTIOC TRANS SRL

CUI RO24747357 · J31/917/2008 · Zalău, Sălaj

În funcțiune

MAŞTIOC TRANS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Zalău, județul Sălaj, înființată la 14 noiembrie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J31/917/2008. Activitatea principală, conform codului CAEN 5229, este „Alte activități anexe transporturilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO24747357). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 278.750 lei, o pierdere netă de 37.638 lei, 1 angajat.

Date de identificare MAŞTIOC TRANS SRL

CUI / Cod fiscal
RO24747357
Nr. Registrul Comerțului
J31/917/2008
EUID
ROONRC.J31/917/2008
Data înființării
14 noiembrie 2008 (17 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
25 iulie 2026

Sediul social MAŞTIOC TRANS SRL

Adresă
Str. SĂRMAȘ, Zalău, jud. Sălaj
Localitate
Zalău
Județ
Sălaj

Domeniul de activitate MAŞTIOC TRANS SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5229 – Alte activități anexe transporturilor
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri

Date de bilanț MAŞTIOC TRANS SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025278.750 lei−37.638 lei64.925 lei68.532 lei1
2024347.103 lei8.570 lei100.028 lei106.170 lei1
2023331.050 lei13.061 lei131.472 lei118.600 lei-
2022562.891 lei30.368 lei94.721 lei124.039 lei2
2021703.468 lei103.014 lei145.486 lei343.672 lei2
  • Datoriile reprezintă 49% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 37.638 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 20% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MAŞTIOC TRANS SRL

Telefon 1
02•• ••• •••
Telefon 2
07•• ••• •••
Administrator
Gh••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MAŞTIOC TRANS SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MAŞTIOC TRANS SRL

Ce cod CAEN are MAŞTIOC TRANS SRL?
Codul CAEN principal al firmei MAŞTIOC TRANS SRL este 5229 – Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev. 3).
Este MAŞTIOC TRANS SRL plătitoare de TVA?
Da. MAŞTIOC TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO24747357.
Când a fost înființată MAŞTIOC TRANS SRL?
MAŞTIOC TRANS SRL a fost înființată pe 14 noiembrie 2008 și are o vechime de 17 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MAŞTIOC TRANS SRL în 2025?
În 2025, MAŞTIOC TRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 278.750 lei și o pierdere netă de 37.638 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul MAŞTIOC TRANS SRL?
Administratorul firmei MAŞTIOC TRANS SRL, conform Registrului Comerțului, este Gh••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MAŞTIOC TRANS SRL?
Leadero are pentru MAŞTIOC TRANS SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MAŞTIOC TRANS SRL?
Sediul social al firmei MAŞTIOC TRANS SRL este la adresa: Str. SĂRMAȘ, Zalău, jud. Sălaj.
MAŞTIOC TRANS SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (25 iulie 2026), MAŞTIOC TRANS SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sălaj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5229 din Sălaj, după cifra de afaceri.