P.E. AQUILO SRL
CUI RO27047340 · J2010000841224 · Iași, Iași
P.E. AQUILO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Iași, județul Iași, înființată la 10 iunie 2010 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2010000841224. Activitatea principală, conform codului CAEN 3512, este „Producția de energie electrică din resurse regenerabile". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO27047340). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.086.833 lei, 0 angajați.
Date de identificare P.E. AQUILO SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO27047340
- Nr. Registrul Comerțului
- J2010000841224
- EUID
- ROONRC.J2010000841224
- Data înființării
- 10 iunie 2010 (16 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social P.E. AQUILO SRL
- Adresă
- STR. SF. LAZĂR, NR.36, ET.2, Iași, jud. Iași, cod poștal 700049
- Localitate
- Iași
- Județ
- Iași
Domeniul de activitate P.E. AQUILO SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 3512 – Producția de energie electrică din resurse regenerabile
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 3511
Date de bilanț P.E. AQUILO SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | −1.086.833 lei | 826.465 lei | 31.296 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | −670.308 lei | 5.986.940 lei | -4.416.372 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | −2.140.403 lei | 5.793.232 lei | -4.454.463 lei | 0 |
- ▲ Datoriile reprezintă 96% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 1.086.833 lei.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere P.E. AQUILO SRL
- Administrator
- Co••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru P.E. AQUILO SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre P.E. AQUILO SRL
- Ce cod CAEN are P.E. AQUILO SRL?
- Codul CAEN principal al firmei P.E. AQUILO SRL este 3512 – Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev. 3), echivalent cu 3511 în CAEN Rev. 2.
- Este P.E. AQUILO SRL plătitoare de TVA?
- Da. P.E. AQUILO SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO27047340.
- Când a fost înființată P.E. AQUILO SRL?
- P.E. AQUILO SRL a fost înființată pe 10 iunie 2010 și are o vechime de 16 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut P.E. AQUILO SRL în 2025?
- În 2025, P.E. AQUILO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.086.833 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul P.E. AQUILO SRL?
- Administratorul firmei P.E. AQUILO SRL, conform Registrului Comerțului, este Co••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul P.E. AQUILO SRL?
- Sediul social al firmei P.E. AQUILO SRL este la adresa: STR. SF. LAZĂR, NR.36, ET.2, Iași, jud. Iași, cod poștal 700049.
- P.E. AQUILO SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), P.E. AQUILO SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Iași
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3512 din Iași, după cifra de afaceri.
- MOLDOVA EOLIAN SRL · Ruginoasa
- WPD ROMANIA WIND FARM 01 S.R.L. · Valea Adâncă
- WPD ROMÂNIA WIND FARM 07 SRL · Valea Adâncă
- SOLAR ENERGY BĂLŢAŢI SRL · Sârca
- RADI SOLUTION COMPANY S.R.L. · Municipiul Iași
- CROMA ENERGY S.R.L. · Municipiul Iași
- AXUS.GROUP SRL · Păun
- SUNRISE ENERGY S.R.L. · Municipiul Iași