CEPEX SRL

CUI RO27234542 · J12/1226/2010 · Gilău, Cluj

În funcțiune

CEPEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Gilău, județul Cluj, înființată la 30 iulie 2010 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/1226/2010. Activitatea principală, conform codului CAEN 4674, este „Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO27234542). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.665.889 lei, un profit net de 2.318 lei, 3 angajați.

Date de identificare CEPEX SRL

CUI / Cod fiscal
RO27234542
Nr. Registrul Comerțului
J12/1226/2010
EUID
ROONRC.J12/1226/2010
Data înființării
30 iulie 2010 (16 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
3
Verificat la ANAF
5 iulie 2026

Sediul social CEPEX SRL

Adresă
Comuna Gilău, GILĂU 1235C, Gilău, jud. Cluj, cod poștal 407310
Localitate
Gilău
Județ
Cluj

Domeniul de activitate CEPEX SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4674 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
4
  • 4613 – Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
  • 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4799

Date de bilanț CEPEX SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.665.889 lei2.318 lei587.264 lei104.334 lei3
20241.672.692 lei12.783 lei502.119 lei102.016 lei3
20231.938.750 lei39.732 lei573.747 lei89.233 lei3
20222.332.442 lei150.589 lei750.731 lei199.501 lei3
20211.946.189 lei196.225 lei676.758 lei291.912 lei3
  • Datoriile reprezintă 85% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CEPEX SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ap••• ••• •••
Administrator
Mu••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CEPEX SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CEPEX SRL

Ce cod CAEN are CEPEX SRL?
Codul CAEN principal al firmei CEPEX SRL este 4674 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev. 3).
Este CEPEX SRL plătitoare de TVA?
Da. CEPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO27234542.
Când a fost înființată CEPEX SRL?
CEPEX SRL a fost înființată pe 30 iulie 2010 și are o vechime de 16 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CEPEX SRL în 2025?
În 2025, CEPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.665.889 lei și un profit net de 2.318 lei, cu 3 angajați.
Cine este administratorul CEPEX SRL?
Administratorul firmei CEPEX SRL, conform Registrului Comerțului, este Ap••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta CEPEX SRL?
Leadero are pentru CEPEX SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul CEPEX SRL?
Sediul social al firmei CEPEX SRL este la adresa: Comuna Gilău, GILĂU 1235C, Gilău, jud. Cluj, cod poștal 407310.
CEPEX SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (5 iulie 2026), CEPEX SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Cluj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4674 din Cluj, după cifra de afaceri.