FORWARD SOFTWARE SRL

CUI 27965909 · J40/911/2011 · București Sectorul 1, București

În funcțiune

FORWARD SOFTWARE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București Sectorul 1, județul București, înființată la 31 ianuarie 2011 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/911/2011. Activitatea principală, conform codului CAEN 5829, este „Activități de editare a altor produse software". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 10.426.996 lei, un profit net de 1.315.062 lei, 19 angajați.

Date de identificare FORWARD SOFTWARE SRL

CUI / Cod fiscal
27965909
Nr. Registrul Comerțului
J40/911/2011
EUID
ROONRC.J40/911/2011
Data înființării
31 ianuarie 2011 (15 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
19
Verificat la ANAF
12 iulie 2026

Sediul social FORWARD SOFTWARE SRL

Adresă
EMANOIL PORUMBARU 25A, București Sectorul 1, jud. București
Localitate
București Sectorul 1
Județ
București

Domeniul de activitate FORWARD SOFTWARE SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5829 – Activități de editare a altor produse software
Echivalent CAEN Rev. 2
5829

Date de bilanț FORWARD SOFTWARE SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202510.426.996 lei1.315.062 lei1.000.934 lei5.495.886 lei19
20249.949.553 lei1.172.219 lei1.637.961 lei4.180.824 lei21
20239.117.901 lei901.893 lei879.021 lei3.008.605 lei22
202210.376.721 lei1.893.737 lei958.575 lei6.220.941 lei25
202110.060.466 lei2.284.209 lei990.920 lei4.327.204 lei24
  • Datoriile reprezintă 12% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere FORWARD SOFTWARE SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Be••• •••
Administrator
Bu••• ••• •••
Administrator
Me••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru FORWARD SOFTWARE SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre FORWARD SOFTWARE SRL

Ce cod CAEN are FORWARD SOFTWARE SRL?
Codul CAEN principal al firmei FORWARD SOFTWARE SRL este 5829 – Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5829 în CAEN Rev. 2.
Este FORWARD SOFTWARE SRL plătitoare de TVA?
Nu. FORWARD SOFTWARE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 27965909, fără prefixul RO).
Când a fost înființată FORWARD SOFTWARE SRL?
FORWARD SOFTWARE SRL a fost înființată pe 31 ianuarie 2011 și are o vechime de 15 ani.
Ce cifră de afaceri a avut FORWARD SOFTWARE SRL în 2025?
În 2025, FORWARD SOFTWARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.426.996 lei și un profit net de 1.315.062 lei, cu 19 angajați.
Cine este administratorul FORWARD SOFTWARE SRL?
Administratorul firmei FORWARD SOFTWARE SRL, conform Registrului Comerțului, este Be••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta FORWARD SOFTWARE SRL?
Leadero are pentru FORWARD SOFTWARE SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul FORWARD SOFTWARE SRL?
Sediul social al firmei FORWARD SOFTWARE SRL este la adresa: EMANOIL PORUMBARU 25A, București Sectorul 1, jud. București.
FORWARD SOFTWARE SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (12 iulie 2026), FORWARD SOFTWARE SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul București

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5829 din București, după cifra de afaceri.