EDU APPS SRL
CUI RO28062674 · J2011001850406 · București, București
EDU APPS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București, județul București, înființată la 21 februarie 2011 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2011001850406. Activitatea principală, conform codului CAEN 6310, este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO28062674). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 34.997.059 lei, un profit net de 4.408.924 lei, 35 angajați.
Date de identificare EDU APPS SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO28062674
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011001850406
- EUID
- ROONRC.J2011001850406
- Data înființării
- 21 februarie 2011 (15 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 35
- Verificat la ANAF
- 18 iulie 2026
Sediul social EDU APPS SRL
- Adresă
- Comuna Corbeanca, AMURGULUI 5B, București, jud. București
- Localitate
- București
- Județ
- București
Domeniul de activitate EDU APPS SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 5210,6311
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a.
Date de bilanț EDU APPS SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.997.059 lei | 4.408.924 lei | 9.373.119 lei | 4.409.124 lei | 35 |
| 2024 | 36.631.365 lei | 1.573.877 lei | 18.795.247 lei | 2.789.331 lei | 43 |
| 2023 | 23.579.797 lei | 1.215.254 lei | 8.518.262 lei | 1.215.454 lei | 21 |
| 2022 | 7.324.618 lei | 733.414 lei | 8.232.683 lei | 733.614 lei | 27 |
| 2021 | 3.996.453 lei | 1.035.396 lei | 2.301.718 lei | 1.035.596 lei | 23 |
- • Datoriile reprezintă 68% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere EDU APPS SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Mu••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru EDU APPS SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre EDU APPS SRL
- Ce cod CAEN are EDU APPS SRL?
- Codul CAEN principal al firmei EDU APPS SRL este 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5210,6311 în CAEN Rev. 2.
- Este EDU APPS SRL plătitoare de TVA?
- Da. EDU APPS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO28062674.
- Când a fost înființată EDU APPS SRL?
- EDU APPS SRL a fost înființată pe 21 februarie 2011 și are o vechime de 15 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut EDU APPS SRL în 2025?
- În 2025, EDU APPS SRL a raportat o cifră de afaceri de 34.997.059 lei și un profit net de 4.408.924 lei, cu 35 angajați.
- Cine este administratorul EDU APPS SRL?
- Administratorul firmei EDU APPS SRL, conform Registrului Comerțului, este Mu••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta EDU APPS SRL?
- Leadero are pentru EDU APPS SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul EDU APPS SRL?
- Sediul social al firmei EDU APPS SRL este la adresa: Comuna Corbeanca, AMURGULUI 5B, București, jud. București.
- EDU APPS SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (18 iulie 2026), EDU APPS SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul București
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6310 din București, după cifra de afaceri.
- GLOVOAPPRO S.R.L. · București
- NAEL TLC S.R.L. · București Sectorul 3
- CYBERGHOST S.R.L. · București
- ista România SRL · București Sectorul 5
- R.E.I. DEVELOPMENT SERVICES SRL · București
- CENTRALISED RAIFFEISEN INTERNATIONAL SERVICES & PAYMENTS SRL · București Sectorul 2
- PLAUT CONSULTING ROMÂNIA SRL · București Sectorul 5
- ROMCARD SA · București Sectorul 6