VALGISER SRL
CUI RO28310753 · J05/661/2011 · Marghita, Bihor
VALGISER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Marghita, județul Bihor, înființată la 6 aprilie 2011 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J05/661/2011. Activitatea principală, conform codului CAEN 4312, este „Lucrări de pregătire a terenului". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO28310753). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.015.592 lei, un profit net de 26.951 lei, 1 angajat.
Date de identificare VALGISER SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO28310753
- Nr. Registrul Comerțului
- J05/661/2011
- EUID
- ROONRC.J05/661/2011
- Data înființării
- 6 aprilie 2011 (15 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 26 iunie 2026
Sediul social VALGISER SRL
- Adresă
- Str. ARÁNY JÁNOS, Marghita, jud. Bihor, cod poștal 415300
- Localitate
- Marghita
- Județ
- Bihor
Domeniul de activitate VALGISER SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4312
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 4110
- 4120
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212 – Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane.
- 4213 – Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 – Construcții hidrotehnice
- 4299 – Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a.
- 4311 – Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4313 – Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
Date de bilanț VALGISER SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.015.592 lei | 26.951 lei | 177.184 lei | 7.973 lei | 1 |
| 2024 | 527.571 lei | 87.138 lei | 213.976 lei | -78.979 lei | 1 |
| 2023 | 12.574 lei | 6.093 lei | 219.204 lei | -166.116 lei | 1 |
| 2022 | 4.510 lei | 667 lei | 198.925 lei | -172.209 lei | - |
| 2021 | 4.500 lei | 10.377 lei | 200.220 lei | -172.876 lei | - |
- ▲ Datoriile reprezintă 96% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 93% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere VALGISER SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- No••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru VALGISER SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre VALGISER SRL
- Ce cod CAEN are VALGISER SRL?
- Codul CAEN principal al firmei VALGISER SRL este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4312 în CAEN Rev. 2.
- Este VALGISER SRL plătitoare de TVA?
- Da. VALGISER SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO28310753.
- Când a fost înființată VALGISER SRL?
- VALGISER SRL a fost înființată pe 6 aprilie 2011 și are o vechime de 15 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut VALGISER SRL în 2025?
- În 2025, VALGISER SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.015.592 lei și un profit net de 26.951 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul VALGISER SRL?
- Administratorul firmei VALGISER SRL, conform Registrului Comerțului, este No••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta VALGISER SRL?
- Leadero are pentru VALGISER SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul VALGISER SRL?
- Sediul social al firmei VALGISER SRL este la adresa: Str. ARÁNY JÁNOS, Marghita, jud. Bihor, cod poștal 415300.
- VALGISER SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 iunie 2026), VALGISER SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bihor
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4312 din Bihor, după cifra de afaceri.
- STILO EVORA SRL · Marghita
- INROTUR SRL · Berechiu
- BALAST EXPERT CONSTRUCT S.R.L. · CIHEI
- GIOP CONSTRUCŢII SRL · Pietroasa
- NELBOG SRL · Oradea
- BARGHEN S.R.L. · Oradea
- TERRABULDEX SRL · Oradea
- VAM TRANS MEZA SRL · Oradea