GIGA RENA SRL
CUI RO28646606 · J31/308/2011 · Zalău, Sălaj
GIGA RENA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Zalău, județul Sălaj, înființată la 17 iunie 2011 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J31/308/2011. Activitatea principală, conform codului CAEN 4211, este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO28646606), aflată în procedură de insolvență. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare GIGA RENA SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO28646606
- Nr. Registrul Comerțului
- J31/308/2011
- EUID
- ROONRC.J31/308/2011
- Data înființării
- 17 iunie 2011 (15 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune · în insolvență
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 1 august 2026
Sediul social GIGA RENA SRL
- Adresă
- Str. VÂNĂTORILOR, Zalău, jud. Sălaj, cod poștal 450161
- Localitate
- Zalău
- Județ
- Sălaj
Domeniul de activitate GIGA RENA SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4211
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 5
- 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 7712 – Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
- 7732 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Date de bilanț GIGA RENA SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 1.378.350 lei | -1.163.095 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | −261 lei | 1.378.350 lei | -1.163.095 lei | - |
| 2023 | 0 lei | −232 lei | 1.378.350 lei | -1.162.834 lei | - |
| 2022 | 0 lei | −109.149 lei | 1.378.350 lei | -1.162.602 lei | - |
| 2020 | 2.352.447 lei | 991.739 lei | 2.037.360 lei | 1.938.204 lei | 15 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -1.163.095 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 640% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere GIGA RENA SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Lichidator judiciar
- Mu••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru GIGA RENA SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre GIGA RENA SRL
- Ce cod CAEN are GIGA RENA SRL?
- Codul CAEN principal al firmei GIGA RENA SRL este 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4211 în CAEN Rev. 2.
- Este GIGA RENA SRL plătitoare de TVA?
- Da. GIGA RENA SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO28646606.
- Când a fost înființată GIGA RENA SRL?
- GIGA RENA SRL a fost înființată pe 17 iunie 2011 și are o vechime de 15 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut GIGA RENA SRL în 2025?
- În 2025, GIGA RENA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cum pot contacta GIGA RENA SRL?
- Leadero are pentru GIGA RENA SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul GIGA RENA SRL?
- Sediul social al firmei GIGA RENA SRL este la adresa: Str. VÂNĂTORILOR, Zalău, jud. Sălaj, cod poștal 450161.
- GIGA RENA SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (1 august 2026), GIGA RENA SRL figura în funcțiune, dar în procedură de insolvență.
Firme cu același domeniu din județul Sălaj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4211 din Sălaj, după cifra de afaceri.
- DRUM CONSTRUCT SRL · PERICEI
- DRUM INSERV SRL · ZALĂU
- CITADIN ZALĂU S.R.L. · ZALĂU
- METEORA SERV S.R.L. · Zalau
- EUROCONSTRUCT S.R.L. · PERICEI
- DOR AUTO TRANS SRL · Bobota
- DELCAR SRL · Zalău
- OPTIM CONSTRUCT S.R.L. · PERICEI