SENIOR HOME SRL

CUI 29962232 · J16/462/2012 · Craiova, Dolj

În funcțiune

SENIOR HOME SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Craiova, județul Dolj, înființată la 23 martie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J16/462/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 5590, este „Alte servicii de cazare". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 50 lei, 0 angajați.

Date de identificare SENIOR HOME SRL

CUI / Cod fiscal
29962232
Nr. Registrul Comerțului
J16/462/2012
EUID
ROONRC.J16/462/2012
Data înființării
23 martie 2012 (14 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social SENIOR HOME SRL

Adresă
Str. ZORILOR 8, Craiova, DOLJ, Craiova, jud. Dolj, cod poștal 200454
Localitate
Craiova
Județ
Dolj

Domeniul de activitate SENIOR HOME SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5590 – Alte servicii de cazare
Echivalent CAEN Rev. 2
5590,6820

Date de bilanț SENIOR HOME SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei−50 lei613 lei12.432 lei0
20240 lei−50 lei613 lei12.482 lei-
20230 lei−50 lei613 lei12.532 lei-
20220 lei−50 lei613 lei12.582 lei-
20210 lei−50 lei613 lei12.632 lei-
  • Datoriile reprezintă 5% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 50 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere SENIOR HOME SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Pă••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru SENIOR HOME SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre SENIOR HOME SRL

Ce cod CAEN are SENIOR HOME SRL?
Codul CAEN principal al firmei SENIOR HOME SRL este 5590 – Alte servicii de cazare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5590,6820 în CAEN Rev. 2.
Este SENIOR HOME SRL plătitoare de TVA?
Nu. SENIOR HOME SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 29962232, fără prefixul RO).
Când a fost înființată SENIOR HOME SRL?
SENIOR HOME SRL a fost înființată pe 23 martie 2012 și are o vechime de 14 ani.
Ce cifră de afaceri a avut SENIOR HOME SRL în 2025?
În 2025, SENIOR HOME SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 50 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul SENIOR HOME SRL?
Administratorul firmei SENIOR HOME SRL, conform Registrului Comerțului, este Pă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta SENIOR HOME SRL?
Leadero are pentru SENIOR HOME SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul SENIOR HOME SRL?
Sediul social al firmei SENIOR HOME SRL este la adresa: Str. ZORILOR 8, Craiova, DOLJ, Craiova, jud. Dolj, cod poștal 200454.
SENIOR HOME SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), SENIOR HOME SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Dolj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5590 din Dolj, după cifra de afaceri.