ACQUA ANINIS SRL
CUI RO30007272 · J2012000510162 · Secui, Dolj
ACQUA ANINIS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Secui, județul Dolj, înființată la 30 martie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2012000510162. Activitatea principală, conform codului CAEN 5520, este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO30007272). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.014.438 lei, un profit net de 443.411 lei, 2 angajați.
Date de identificare ACQUA ANINIS SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO30007272
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012000510162
- EUID
- ROONRC.J2012000510162
- Data înființării
- 30 martie 2012 (14 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 2
- Verificat la ANAF
- 11 iulie 2026
Sediul social ACQUA ANINIS SRL
- Adresă
- Str Erou Valentin Leoveanu 3, Craiova, DOLJ, Secui, jud. Dolj
- Localitate
- Secui
- Județ
- Dolj
Domeniul de activitate ACQUA ANINIS SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 5520
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 5510 – Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Date de bilanț ACQUA ANINIS SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.014.438 lei | 443.411 lei | 1.049.991 lei | 1.228.066 lei | 2 |
| 2024 | 935.281 lei | 492.590 lei | 1.349.401 lei | 835.752 lei | 2 |
| 2023 | 519.186 lei | 308.212 lei | 1.358.214 lei | 343.162 lei | 4 |
| 2022 | 883.825 lei | 590.172 lei | 1.986.909 lei | 207.295 lei | 4 |
| 2021 | 427.024 lei | 189.520 lei | 1.960.600 lei | -382.877 lei | 3 |
- • Datoriile reprezintă 46% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ACQUA ANINIS SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Gr••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ACQUA ANINIS SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ACQUA ANINIS SRL
- Ce cod CAEN are ACQUA ANINIS SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ACQUA ANINIS SRL este 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5520 în CAEN Rev. 2.
- Este ACQUA ANINIS SRL plătitoare de TVA?
- Da. ACQUA ANINIS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO30007272.
- Când a fost înființată ACQUA ANINIS SRL?
- ACQUA ANINIS SRL a fost înființată pe 30 martie 2012 și are o vechime de 14 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ACQUA ANINIS SRL în 2025?
- În 2025, ACQUA ANINIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.014.438 lei și un profit net de 443.411 lei, cu 2 angajați.
- Cine este administratorul ACQUA ANINIS SRL?
- Administratorul firmei ACQUA ANINIS SRL, conform Registrului Comerțului, este Gr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ACQUA ANINIS SRL?
- Leadero are pentru ACQUA ANINIS SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ACQUA ANINIS SRL?
- Sediul social al firmei ACQUA ANINIS SRL este la adresa: Str Erou Valentin Leoveanu 3, Craiova, DOLJ, Secui, jud. Dolj.
- ACQUA ANINIS SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (11 iulie 2026), ACQUA ANINIS SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Dolj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5520 din Dolj, după cifra de afaceri.
- EVENIMENTE DE AUR SRL · Municipiul Craiova
- TDR STUDIO S.R.L. · Municipiul Craiova
- GEF GLOBAL SRL · Craiova
- ECOM STORE S.R.L. · Dolj
- PORT CETATE S.R.L. · Cetate
- PUZZLE APARTMENTS & STUDIOS S.R.L. · Municipiul Craiova
- FRANOVA IMPEX SRL · CRAIOVA
- CASOPA CAPITAL S.R.L. · Sat Cârcea, Comuna Cârcea