STAD EXPERT SRL
CUI 30186259 · J4/459/2012 · Bacău, Bacău
STAD EXPERT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Bacău, județul Bacău, înființată la 14 mai 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J4/459/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 7490, este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 94.056 lei, un profit net de 5.668 lei, 1 angajat.
Date de identificare STAD EXPERT SRL
- CUI / Cod fiscal
- 30186259
- Nr. Registrul Comerțului
- J4/459/2012
- EUID
- ROONRC.J4/459/2012
- Data înființării
- 14 mai 2012 (14 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 25 iunie 2026
Sediul social STAD EXPERT SRL
- Adresă
- Municipiul Bacău, TUDOR VLADIMIRESCU 6A, Bacău, jud. Bacău, cod poștal 600231
- Localitate
- Bacău
- Județ
- Bacău
Domeniul de activitate STAD EXPERT SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7490 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 6
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 7022
- 7820 – Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 7830
- 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9609
Date de bilanț STAD EXPERT SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94.056 lei | 5.668 lei | 24.216 lei | 59.623 lei | 1 |
| 2024 | 183.736 lei | 123.714 lei | 7.237 lei | 123.954 lei | 1 |
| 2023 | 158.796 lei | 97.788 lei | 5.356 lei | 59.243 lei | 1 |
| 2022 | 152.861 lei | 70.449 lei | 5.488 lei | 81.454 lei | 2 |
| 2021 | 56.375 lei | 27.467 lei | 1.994 lei | 63.635 lei | 1 |
- • Datoriile reprezintă 29% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 49% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere STAD EXPERT SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- So••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru STAD EXPERT SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre STAD EXPERT SRL
- Ce cod CAEN are STAD EXPERT SRL?
- Codul CAEN principal al firmei STAD EXPERT SRL este 7490 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev. 3).
- Este STAD EXPERT SRL plătitoare de TVA?
- Nu. STAD EXPERT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 30186259, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată STAD EXPERT SRL?
- STAD EXPERT SRL a fost înființată pe 14 mai 2012 și are o vechime de 14 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut STAD EXPERT SRL în 2025?
- În 2025, STAD EXPERT SRL a raportat o cifră de afaceri de 94.056 lei și un profit net de 5.668 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul STAD EXPERT SRL?
- Administratorul firmei STAD EXPERT SRL, conform Registrului Comerțului, este So••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta STAD EXPERT SRL?
- Leadero are pentru STAD EXPERT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul STAD EXPERT SRL?
- Sediul social al firmei STAD EXPERT SRL este la adresa: Municipiul Bacău, TUDOR VLADIMIRESCU 6A, Bacău, jud. Bacău, cod poștal 600231.
- STAD EXPERT SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (25 iunie 2026), STAD EXPERT SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bacău
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7490 din Bacău, după cifra de afaceri.
- MADSERV CONSULT S.R.L. · Sat Valea Budului, Comuna Mărgineni
- MEDIU RESEARCH CORPORATION SRL · Bacău
- RENX ENERGY BACĂU S.R.L. · Sat Prăjești, Comuna Prăjești
- CONSELT INVEST SRL · Bacău
- TEHNOPRO INVEST S.R.L. · Onești
- MATILCONF S.R.L. · Gutinaș
- HOTEL REVENUE S.R.L. · Municipiul Bacău
- DV AVIATION S.R.L. · Hemeiuș