CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

CUI RO30294889 · J29/871/2012 · Ploiești, Prahova

În funcțiune

CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Ploiești, județul Prahova, înființată la 8 iunie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J29/871/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 6920, este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO30294889). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 435.369 lei, un profit net de 365.452 lei, 1 angajat.

Date de identificare CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

CUI / Cod fiscal
RO30294889
Nr. Registrul Comerțului
J29/871/2012
EUID
ROONRC.J29/871/2012
Data înființării
8 iunie 2012 (14 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

Adresă
Str. GHEORGHE GRIGORE CANTACUZINO, Ploiești, jud. Prahova
Localitate
Ploiești
Județ
Prahova

Domeniul de activitate CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Echivalent CAEN Rev. 2
6920
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 5829 – Activități de editare a altor produse software

Date de bilanț CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025435.369 lei365.452 lei183.572 lei177.756 lei1
2024397.507 lei73.734 lei400.345 lei188.809 lei2
2023349.950 lei56.413 lei359.259 lei134.162 lei1
2022281.150 lei77.409 lei354.438 lei337.907 lei1
2021247.000 lei77.538 lei406.875 lei260.498 lei1
  • Datoriile reprezintă 51% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 10% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

Telefon 1
07•• ••• •••
Telefon 2
03•• ••• •••
Administrator
Bo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL

Ce cod CAEN are CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL?
Codul CAEN principal al firmei CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL este 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6920 în CAEN Rev. 2.
Este CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL plătitoare de TVA?
Da. CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO30294889.
Când a fost înființată CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL?
CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL a fost înființată pe 8 iunie 2012 și are o vechime de 14 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL în 2025?
În 2025, CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL a raportat o cifră de afaceri de 435.369 lei și un profit net de 365.452 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL?
Administratorul firmei CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL, conform Registrului Comerțului, este Bo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL?
Leadero are pentru CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL numere de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL?
Sediul social al firmei CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL este la adresa: Str. GHEORGHE GRIGORE CANTACUZINO, Ploiești, jud. Prahova.
CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), CONTROLLER BM CONTEXPERT SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Prahova

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6920 din Prahova, după cifra de afaceri.