SPA BOCADO SRL
CUI 30377640 · J24/567/2012 · Baia Mare, Maramureș
SPA BOCADO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Baia Mare, județul Maramureș, înființată la 29 iunie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J24/567/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 7490, este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare SPA BOCADO SRL
- CUI / Cod fiscal
- 30377640
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/567/2012
- EUID
- ROONRC.J24/567/2012
- Data înființării
- 29 iunie 2012 (14 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 17 iulie 2026
Sediul social SPA BOCADO SRL
- Adresă
- Municipiul Baia Mare, VICTORIEI 43, Baia Mare, jud. Maramureș, cod poștal 430072
- Localitate
- Baia Mare
- Județ
- Maramureș
Domeniul de activitate SPA BOCADO SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7490 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 7022
Date de bilanț SPA BOCADO SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 1.010 lei | 18.935 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 1.010 lei | 18.935 lei | - |
| 2023 | 0 lei | −300 lei | 1.010 lei | 18.935 lei | - |
| 2022 | 0 lei | −710 lei | 710 lei | 19.235 lei | - |
| 2020 | 4.000 lei | −637 lei | 894 lei | 20.275 lei | 1 |
- • Datoriile reprezintă 5% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere SPA BOCADO SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Po••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru SPA BOCADO SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre SPA BOCADO SRL
- Ce cod CAEN are SPA BOCADO SRL?
- Codul CAEN principal al firmei SPA BOCADO SRL este 7490 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev. 3).
- Este SPA BOCADO SRL plătitoare de TVA?
- Nu. SPA BOCADO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 30377640, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată SPA BOCADO SRL?
- SPA BOCADO SRL a fost înființată pe 29 iunie 2012 și are o vechime de 14 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut SPA BOCADO SRL în 2025?
- În 2025, SPA BOCADO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul SPA BOCADO SRL?
- Administratorul firmei SPA BOCADO SRL, conform Registrului Comerțului, este Po••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta SPA BOCADO SRL?
- Leadero are pentru SPA BOCADO SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul SPA BOCADO SRL?
- Sediul social al firmei SPA BOCADO SRL este la adresa: Municipiul Baia Mare, VICTORIEI 43, Baia Mare, jud. Maramureș, cod poștal 430072.
- SPA BOCADO SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (17 iulie 2026), SPA BOCADO SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Maramureș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7490 din Maramureș, după cifra de afaceri.
- C & H LOGISTIK SRL · Baia Mare
- BLIDARSSM & WP S.R.L. · Catalina
- IBIZA COM SRL · Baia Mare
- CONSOLA PROIECT SRL · Baia Mare
- ZEPHYR PRIVACY S.R.L. · Municipiul Baia Mare
- SDC PROMUN SRL · Oraș Tăuții-Măgherăus
- OST GRUP SRL · Baia Mare
- ACD-GRUP SERVICE S.R.L. · Baia Mare